פוטורגביניישן

טיפול בקרני אור לחידוש מראה העור Photo rejuvenation

פוטורגביניישן טיפול בקרני אור לחידוש מראה העור

תהליך הזדקנות העור מאופיין בעיקר ברפיון ובהופעת קמטים וקמטוטים כתוצאה מייצור מופחת של סיבי קולגן ואלסטין האחראים על גמישות ומוצקות העור והחלשות הסיבים הקיימים.

כמו כן גוון העור מאבד מאחידותו ומופיעים כתמים שונים באזור הפנים, כפות הידיים והדקולטה. נשים וגברים רבים שעברו את שנות ה-30 לחייהם מעידים על כך שעור הפנים שלהם אינו כמו בעבר – בין אם מדובר בגוון לא אחיד, או כתמים חדשים שהתחילו להופיע עם השנים.

 

מהו הטיפול? 

פוטו רג’וביניישן (Photo Rejuvenation) הוא טיפול בקרן אור, בשני אורכים שונים, לחידוש העור ולהפחתת מראה כתמי שמש, גיל, פגמי עור, קמטוטים וקפרוז (נימי דם מורחבים ונראים לעין). גלי האור מפרקים פיגמנטים לא רצויים, סוגרים התרחבות פתולוגית של כלי דם, מעודדים את ייצור הקולגן והאלסטין ועוזרים לעור להיראות בריא, נקי וגמיש יותר עם גוון ומרקם אחידים.

 

מה מטרת הטיפול?

פוטו רג’וויניישן גורם לחידוש והצערת העור המתבטאים בשיפור קמטים וקמטוטים, מיצוק והרמה של העור ושיפור מראה כתמי גיל,שמש ואחרים. כל זאת באמצעות מכשיר מתקדם הפועל בטכנולוגיית האור המסייעת לגירוי ובנייה מחדש של סיבי הקולגן וללא זמן החלמה ממושך.

 

טיפול פוטו רג’ובניישן לחידוש מראה העור מתבצע באמצעות קרן אור בשני אורכי גל שונים:

  • קרן אור בגל קצר להפחתת מראה כתמים, שינויי גוון ופגמי עור קלים: הקרן פועלת בעיקר על שטח פני העור ועל השכבות העליונות. גלי אור נספגים בריכוזי המלנין, מפרקים אותם ומאפשרים למערכת הסינון הטבעית של העור לסננם ולהפחית את מראה כתמי העור.
  • קרן אור בגל ארוך לחידוש מראה העור והקניית מראה בריא וקורן יותר: גל האור חודר לעומק שכבת האפידרמיס ובאמצעות אנרגית החום יוצר תגובה של האצת ייצור קולגן ואלסטין ברמות תקינות. קולגן ואלסטין הם הסיבים האלסטיים האחראים על דחיסות, חוזק וגמישות העור.

 

למה ניתן לצפות מהטיפול:

  • עור בעל מראה אחיד ומרקם חלק יותר
  • הפחתה של מראה הקמטים
  • טשטוש מראה הכתמים והקמטוטים
  • מראה עור בריא ורענן יותר

 

למי מתאים הטיפול?

לכל מי שסובל/ת מכתמי גיל על העור (כתמים חומים במחשוף ובכפות הידיים), שינויים בגוון העור ומרקם לא אחיד וחלק של העור, כתמי שמש ופיגמנטציה, קמטוטים נראים לעין וקופרוז- נימי דם נראים לעין.

  • התהליך מורכב מסדרה של 5 טיפולים, המבוצעים אחת לחודש.
  • התחושה היא של חימום קל של העור וללא תופעות לוואי. בזמן הטיפול לא חשים כאב אלא מעט עקצוץ וחמימות. לאחר הטיפול העור נראה מעט ורדרד ואין צורך להפסיק את שגרת החיים.
  •  את האפקט לא רואים מיד, אלא הוא אפקט מצטבר הנראה טוב יותר לאחר 4-5 טיפולים.
  • כדי לשמר את התוצאה מומלץ לבצע 2-3 טיפולי תחזוקה בשנה.

 

יתרונות הטיפול בקרנית מלמד

 בקרנית מלמד הטיפול מבוצע ע”י קוסמטיקאית רפואית בעלת ניסיון רב שנים במגוון רחב של טיפולי פנים אשר עברה הכשרה ארוכה ויסודית בתפעול המכשיר והתאמתו לסוג העור והבעיה לאחר אבחון קליני מקצועי של העור.

טיפולי האנטי אייג’ינג אצל קרנית מלמד יכול להביא לשיפור משמעותי של מראה עור הפנים ולאפשר לכם התחלה חדשה  לעור פנים חלק, צעיר ורענן.

התקשרי לקרנית מלמד טל’ 072-3971859 ותיהני מהפתרון המושלם עבורך.

 

 

 

קראו עוד
לקביעת שיחת ייעוץ
מאמרים בנושא
תפריט
לקביעת ייעוץ