פדיקור רפואי

medical pedicure

כפות הרגליים סוחבות את כל הגוף והמעמסה עליהן גדולה. לרוב כפות הרגליים נמצאות בתוך נעליים סגורות דבר הגורם להתפתחות תופעות שליליות ופגמים בריאותיים בכפות הרגליים.

הפדיקור הרפואי נותן מענה מקצועי לסובלים מפטרת הציפורניים ופטריות שונות בעור, יבלות לחץ ויבלות וראליות, ציפורן חודרנית בדרגות חומרה שונות וטיפוח כפות הרגליים לסוכרתיים. טיפול בתופעות אלו חשוב ביותר לבריאות כפות הרגליים והגוף כולו. הקפדה על טיפול ע”י פדיקוריסטית רפואית ושמירה על טיפוח כפות הרגליים, ימנעו החמרה של תופעות קיימות והופעתן של תחלואות חדשות.

הפדיקוריסטית הרפואית בקרנית מלמד עוסקת בפדיקור רפואי שנים רבות והינה בעלת הסמכה והבנה נרחבת בנושאים אלה הדורשים טיפול.

בקליניקה הקפדה מירבית על עיקור וסטריליות של המכשירים והעזרים המשמשים לטיפול לרבות הסכינים והגיגיות. העברת המכשירים ממטופל למטופל עברים עיקור יסודי במכשיר ייעודי לשמירה מקסימלית על סטריליזציה.

 

מהו פדיקור רפואי ולמי הוא מתאים?

פדיקור רפואי עוסק בנושאים המחייבים התייחסות רצינית יותר ולכן המקצועיות והניסיון של המטפלת הכרחי.

הפדיקור הרפואי נותן מענה מקצועי לסובלים מפטרת הציפורניים ופטריות שונות בעור, יבלות לחץ ויבלות ויראליות, ציפורן חודרנית בדרגות חומרה שונות וטיפוח כפות הרגליים לסוכרתיים. טיפול בתופעות אלו חשוב ביותר לבריאות כפות הרגליים והגוף כולו. הקפדה על טיפול ע”י פדיקוריסטית רפואית ושמירה על טיפוח כפות הרגליים, ימנעו החמרה של תופעות קיימות והופעתן של תחלואות חדשות.

 

יתרונות הפדיקור הרפואי ב”קרנית מלמד”

לקוחות “קרנית מלמד” נהנים מפדיקור רפואי המבוצע ע”י מטפלות מוסמכות ומקצועיות בעלות ניסיון רב בטיפול בתחלואות כפות הרגליים. הטיפול הינו אישי ובאווירה אינטימית מלאה. טרם הטיפול, מתבצע אבחון מקצועי ומעמיק של המצב והבעייה הדורשת טיפול. הטיפול בבעיה מתבצע בעזרת תכשירי טיפול איכותיים וברמת סטריליות גבוהה. כלי הטיפול הינם חד פעמיים וניתנים ללקוחה בסוף הטיפול. הטיפול הרפואי משלב גם פינוק, הנאה ורוגע. הטיפול מתבצע בשיטה מהפכנית הנמנעת משימוש בסכין ומונעת הסרת שכבות עור מיותרות ,תחושת כאב ונזקים. השיטה הייחודית שומרת על העור הבריא,מעכבת ומפחיתה את תהליך התעבות העור. לאחר מכן גם הציפורניים יעברו ניקוי וטיפוח. להמרצת מחזור הדם וחידוש תאי העור תיהני מפילינג גרגירים על בסיס פירות וויטמינים ולהשלמת הפינוק עיסוי בקרם מרענן המכיל תמציות מלפפון ושמן אבוקדו המזין את העור ומותיר תחושת רעננות בריח מופלא. להשלמת המראה מורחים לק לבחירתך מגוון הלקים של המותגים המובילים. 

אם הנך סובלת מבעיה רפואית בכפות הרגליים, התקשרי אלינו 072-3971859 ותוכלי להנות מכפות רגליים בריאות, נקיות ומטופחות לאורך זמן.

 

קראו עוד
לקביעת שיחת ייעוץ
מאמרים בנושא
תפריט
לקביעת ייעוץ