פדיקור רפואי

פדיקור רפואי ~ כפות הרגליים סוחבות את כל הגוף והמעמסה עליהן גדולה. לרוב כפות הרגליים נמצאות בתוך נעליים סגורות דבר הגורם להתפתחות תופעות שליליות ופגמים בריאותיים בכפות הרגליים.

הפדיקור הרפואי נותן מענה מקצועי לסובלים מפטרת הציפורניים ופטריות שונות בעור, יבלות לחץ ויבלות וראליות, ציפורן חודרנית בדרגות חומרה שונות וטיפוח כפות הרגליים לסוכרתיים. טיפול בתופעות אלו חשוב ביותר לבריאות כפות הרגליים והגוף כולו. הקפדה על טיפול ע”י פדיקוריסטית רפואית ושמירה על טיפוח כפות הרגליים, ימנעו החמרה של תופעות קיימות והופעתן של תחלואות חדשות.

פדיקור רפואי

יתרונות הפדיקור הרפואי ב”קרנית מלמד”

לקוחות “קרנית מלמד” נהנים מפדיקור רפואי המבוצע ע”י מטפלות מוסמכות ומקצועיות בעלות ניסיון רב בטיפול בתחלואות כפות הרגליים. הטיפול הינו אישי ובאווירה אינטימית מלאה. טרם הטיפול, יבוצע אבחון מקצועי ומעמיק של המצב והבעיה הדורשת טיפול. הטיפול בבעיה מבוצע בעזרת תכשירי טיפול איכותיים וברמת סטריליות גבוהה. כלי הטיפול הינם חד פעמיים וניתנים ללקוחה בסוף הטיפול. הטיפול הרפואי משלב גם פינוק, הנאה ורוגע ולאורכו הלקוחה מתפנקת בכורסת ספא המעניקה עיסוי שיאצו לגב וג’קוזי חמים לכפות הרגליים. הטיפול מבוצע בשיטה מהפכנית הנמנעת משימוש בסכין ומונעת הסרת שכבות עור מיותרות ,תחושת כאב ונזקים. השיטה הייחודית שומרת על העור הבריא,מעכבת ומפחיתה את תהליך התעבות העור.

לאחר הטיפול בבעיה הרפואית, משתמשים בחומרים פעילים הממיסים את העור הקשה בכף הרגל, לאחר מכן גם הציפורניים יעברו ניקוי וטיפוח. להמרצת מחזור הדם וחידוש תאי העור תיהני מפילינג גרגרים על בסיס פירות וויטמינים ולהשלמת הפינוק עיסוי בקרם מרענן המכיל תמציות מלפפון ושמן אבוקדו המזין את העור ומותיר תחושת רעננות בריח מופלא. להשלמת המראה מורחים לק לבחירתך ממגוון הלקים של המותגים המובילים. (Essie, O.P.I)

אם הנך סובלת מבעיה רפואית בכפות הרגליים, התקשרי אלינו 03-5238787 ותוכלי ליהנות מכפות רגליים בריאות, נקיות ומטופחות לאורך זמן.