טיפול הבהרה בהריון

ליהנות מעור בריא ומראה אסתטי גם בתקופת ההריון

טיפולי הבהרה בהריון » בתקופת ההריון וההנקה הגוף שלך חווה שינויים הורמונליים ומצוי במצבי סטרס שיכולים להשפיע על העור ולגרום לתופעות מטרידות כגון: היווצרות כתמי פיגמנטציה בהריון מסוג מלזמה (פיגמנטציה שמופיעה בצורה של מעין מסכה בגווני חום בהיר עד כהה), יש מי הזוכות לעור זוהר ומלא חיוניות ויש מי שתזכה ל”מסכת הריון”, המונח המתאר בשפה המקצועית הופעה של כתמי פיגמנטציה על הפנים.  

 

בזמן ההריון העור שלך זקוק לתשומת לב מיוחדת ולשגרת טיפול שונה מהרגיל, שצריכה להכיל תכשירים פעילים ובטוחים לשימוש, המסייעים בשיפור מראה העור ובהפחתת התופעות הנ”ל

טיפול פיגמנטציה בזמן הריון 

הטיפול בהריון מתאים לכל אישה הרה המעוניינת לשמר את מצב העור ומראהו ולעכב את ההשפעות הפיזיולוגיות בזמן ההריון. למרות שרוב התופעות חולפות זמן קצר לאחר הלידה, אישה שתקפיד על טיפול בזמן ההריון, תמנע לאחר לידה מטיפולים מורכבים בהבהרת כתמים וחידוש העור ותיראה טוב גם בתקופת ההיריון.

כיום ישנם תכשירים פעילים המתאימים לתקופת ההריון וההנקה, הנותנים מענה לכתמי פיגמנטציה ולחידוש העור כמו גם לשמירה על עור פנים בריא במהלך כל התקופה.

טיפול הבהרה בהריון בקרנית מלמד 

טיפול בהריון בקרנית מלמד מבוצע ע”י קוסמטיקאית רפואית בעלת ניסיון רב במגוון רחב של טיפולי פנים. בהתאם לגישה ההוליסטית בקרנית מלמד, הטיפול מתבצע ברגישות מלאה ולאחר אבחון מקצועי והתאמת הטיפול והתכשירים למצב העור ואורח חיי האישה בתקופת ההיריון.

במהלך הטיפול אנו משתמשים בתכשירים איכותיים המובילים המותאמים במיוחד לטיפול בנשים הרות. הטיפול משלב עיסוי מפנק להמרצת מחזור הדם ( החל משבוע 16) ולהרגשת פינוק ורוגע. טיפול הריון בקרנית מלמד יאפשר לך להיראות נפלא בזמן ההיריון ולאחריו.

אז אם את בהריון ודוחה את טיפולי פיגמנטציה בהריון מחשש כלשהו, התקשרי למרכז קרנית מלמד 072-3971859,  קבלי ייעוץ ותוכלי ליהנות מעור בריא ומראה אסתטי גם בתקופת ההריון ולאחריה.

 

קראו עוד
לקביעת שיחת ייעוץ
מאמרים בנושא
תפריט
לקביעת ייעוץ