טיפול בנימים (בקופרוז)

ע”י קוסמטיקאית רפואית בכירה בעלת ניסיון רב בטיפולי קופרוז

טיפול בנימים (בקופרוז) אתם רוצים לגרום לנימים להיעלם ולהשיב לעצמכם מראה חלק, אסתטי ונקי של העור?

טיפול מתקדם המבוסס על טכנולוגיית RF המעניקה תוצאות מיידיות, כן כן, ממש כך, מגיעים לטיפול עם נימים ויוצאים בלעדיהם! וכל זאת ללא כאבים, ללא סימנים וללא תופעות לוואי, תוצאות נפלאות. אתם יוצאים עם חיוך וביטחון עצמי. הטיפול אינו פוגע בסדר יומך, ואתם ממשיכים בשגרת יומכם מיד בתום הטיפול.

מהו טיפול קופרוז?

לא משנה הגיל, רובנו סובלים מנימים בפנים ו / או בחזה. תופעה זו יכולה להיגרם על ידי חוסר ויטמינים, מינרלים, וחומצות אמינו, על ידי בעיות במערכת העיכול או במערכת הדם, כמו לחץ דם גבוה. גם סיבות נפשיות כמו מתח, לחץ וחרדה עשויות לגרום או להחמיר את תופעת הקופרוז ולגרום לנימים להתרחב.

נימים אלו גורמים למראה אדמדם או אדום, בלתי אסתטי, מבגר ולא מחמיא ואף גורמים לחוסר ביטחון. תופעה זו, המכונה “קופרוז”, אינה מחלת עור ולא מושפעת מסוג העור, למרות שאנשים עם עור בהיר, עדין ודק נוטים לסבול ממנה יותר מאשר אנשים כהי עור. אצל נשים הקופרוז עשוי להופיע אף יותר בתום הריון ולידה. עובדה מעניינת נוספת היא כי הקופרוז נוטה לעבור בתורשה.

מתן טיפול נכון, מיד עם הופעת הקופרוז, מונעת החמרה, עוצרת התפשטות הקופרוז ואף משפרת את המצב באופן דרמטית וללא הכר, כן כן, ממש כך!

מהו טיפול בנימים (בקופרוז) בקרנית מלמד:

הטיפול מתבצע בשיטה ייחודית המתבססת על מכשור טכנולוגי מתקדם באמצעות טכנולוגיה RF 2.1 MHz, בתדר מסונן ומבודד הגורם לקרישת הנימים וכלי דם ללא הפרעות תדר לתוצאה אופטימלית עד לרגע סיום הטיפול.

תיאום ציפיות:

כבר אחרי טיפול אחד ניתן לראות תוצאות מרשימות ביותר. תוצאות הטיפולים השונים תלויים בגוון העור של המטופל ובתגובה האישית לטיפול. יש גם לזכור שהטיפול הוא סימפטומטי בלבד, אינו מטפל בסיבה לתופעה, כך שהיא יכולה לחזור, וצריך לקחת בחשבון שמדי פעם יעלה הצורך לשוב ולטפל בה.

יתרונות הטיפול בקרנית מלמד

לכל אחד סוג עור שונה, ולכן הטיפול מותאם אישית לכל לקוח לאחר האבחון. האבחנה תבטיח שתקבל את הטיפול אופטימלי ביותר עבורך, עם התוצאות המדהימות והמהירות ביותר.

  • הטיפול בקרנית מלמד מבוצע ע”י קוסמטיקאית רפואית בכירה בעלת ניסיון רב בטיפולי קופרוז
  • תוכנית הטיפול המקיפה של קרנית מלמד מתחילה במפגש אישי עם קוסמטיקאית רפואית מנוסה במטרה לקבוע את תכנית הטיפול הטובה והמתאימה ביותר בהתאם למצב העור ואורך חיי המטופל.
  • לאורך הטיפול אנו משתמשים במכשור מתקדם המתאימים לסוג ומטרות הטיפול הנבחר.
  • הצלחת הטיפול מושפעת מהתמדת המטופל בהגעה לטיפולים בקליניקה שנקבעה ע”י הצוות המקצועי.
  • לאורך כל תהליך הטיפול, נהנה המטופל מליווי ופיקוח אישי ומקצועי המאפשר מעקב על תגובת העור והתקדמות הטיפול, עד להשגת התוצאה הרצוייה.

אז אם חשוב לך לשפר את מראה העור להיפטר מהנימים  התקשרי עכשיו! למרכז קרנית מלמד 072-3971859.

קראו עוד
לקביעת שיחת ייעוץ
מוצרים מומלצים קשורים
מאמרים בנושא
תפריט
לקביעת ייעוץ

אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן Cookies כדי לספק לך את חווית השימוש הטובה ביותר באתרנו. לחצו כאן כדי ללמוד עוד