פילינג

טיפול ייחודי ופורץ דרך

מהו פילינג?

פילינג הוא תהליך קוסמטי, שמטרתו לחדש את העור ולהעניק לו מראה צעיר ורענן יותר ע”י קילוף של שכבות העור העליונות. הקילוף גורם להסרת תאים פגומים ומתים ויוצר גירוי ליצירת רקמת חיבור ותאים חדשים ומהווה אמצעי יעיל ואפקטיבי לחידוש העור.

הפילינג יכול להיות הכנה אידיאלית של העור לטיפולי אנטי אייג’ינג או הבהרה, כטיפול משקם לפני ולאחר אקנה או כ”זרז” לשיפור מראה העור בטיפולים קוסמטים אחרים.

הטיפול מאפשר להפחית משמעותית סימני הזדקנות וכתמים שונים בעור. הטיפול מפחית מעומק הקמטים,מגביר את לחות וגמישות העור ואף משפר את צבע הפנים.

למי מיועד הפילינג ?

חשיפת עור הפנים לשינויי מזג האוויר והזדקנות מוקדמת של העור עקב חשיפה לקרינת השמש, גורמת לעור לאבד מחיוניותו עם השנים.

הטיפול מומלץ לבעלי עור עייף ,רגיש, יבש ומקומט עם כתמי גיל ושמש ומתאים גם לכל מי שרוצה לחדש את העור ולעכב את תהלך ההזדקנות.

סוגי פילינג

קיימים סוגים רבים של טיפולי פילינג הנקבעים לפי סוג החומר הפעיל ועומק הקילוף ומתחלקים בעיקר לשני סוגים :

  • עמוק – חומרים פעילים במיוחד וקילוף עמוק.
  • שטחי – קילוף שטחי של העור ע”י חומרים פעילים.

כל פילינג עמוק עלול להזיק למראה החיצוני של המטופל בצורה בלתי הפיכה ולפגיעה עמוקה מדי בעור שתגרור צלקות, כתמים ופיגמנטציה, האדמה של העור ואף לזיהומים.

מחקרים קליניים הוכיחו שקילופים שטחיים המבוצעים ע”י קוסמטיקאית רפואית מנוסה באמצעות תכשירים מתאימים, משפיעים על עומק העור, משפרים את גמישותו ומעודדים ייצור של תאים חדשים.

השכבה הקרנית נעשית דקה ואחידה יותר, שכבת האפידרמיס נעשית עבה ומוצקה יותר ושכבת הדרמיס נעשית גמישה יותר וכתוצאה מכך עולה גם יכולתו של העור לספוג לחות.

יתרונות הפילינג הבטוח בקרנית מלמד

בקרנית מלמד הטיפולים מבוצעים ע”י קוסמטיקאית רפואית מנוסה בטיפולי פילינג.

במהלך הטיפול נבצע קילוף משמעותי אך מבוקר של העור ונשיל תאים מתים ע”י שימוש בתכשירי פילינג איכותיים והמתקדמים מסוגם בעולם.

התכשירים מכילים בין היתר חומצות אלפא וביתא הידרוקסיות שאינן שורפות את העור, חומצה גליקולית המכילה תכונות אנטי דלקתיות ואנטי אוקסידנטיות, חומצה הילארונית טבעית המסייעת למראה בוהק וצעיר וכן חומר ייחודי המאפשר שימוש בריכוזים גבוהים המומלצים לשימוש ללא פיקוח רפואי וללא תופעות לוואי ומבלי לפגוע בעור ובפעולת החומצות השונות .

תהליך הטיפול אורך כעשרים דקות. בסוף התהליך העור הופך מעט ורדרד ובתוך כיומיים מתחיל קילוף עדין וקשקשי. העור מתחדש ומומלץ לחזור על התהליך מספר פעמים בתדירות של כשבועיים .

לאורך כל התהליך, הצוות המקצועי שלנו יעקוב אחר תגובת העור ושיפור המצב וילווה את המטופלת באופן אישי וצמוד עד להשגת התוצאה הרצויה.

אז אם עד כה לא עשית טיפול מחשש מתופעות הלוואי ובא לך להתחדש בעור פנים צעיר ורענן, התקשרי לקרנית מלמד 072-3971859 ,קבלי ייעוץ וכבר תרגישי בהבדל.

קראו עוד
לקביעת שיחת ייעוץ
מאמרים בנושא
תפריט
לקביעת ייעוץ