טיפולי יופי לגברים

בעבר היה נהוג לחשוב שטיפולי יופי מיועדים לנשים בלבד. התפיסה הזו אבדה כבר לפני שנים וכיום רמת המודעות הגברית לטיפוח דומה לזו של הנשים.

גם העור הגברי זקוק לטיפוח וטיפול שוטף. כיון שעור הפנים הגברי שונה מזו של האישה, פותחו טיפולים ותכשירים ספציפיים לצרכי טיפוח של עור הפנים הגברי והגברים יכולים ליהנות כיום ממגוון טיפולי פנים לטיפול במצבי אקנה, לרענון עור הפנים וחידושו וטיפולי אנטי אייג’ינג שישמרו על עור פנים רענן וצעיר לאורך זמן.

כשמדובר בטיפול בעור הפנים הגברי חשוב להקפיד על מספר כללים:

 

הגילוח היומיומי הוא הזדמנות מצוינת לטפח את העור. כדאי לנצל את ההזדמנות ולמרוח קרם לחות איכותי לאחר הגילוח וקרם אנטיספטי לחיטוי עור הפנים במקום אפטר שייב אלכוהולי שמייבש את העור.

השימוש בקרם הגנה מפני השמש הוא חובה במיוחד אם אופי העבודה של הגבר כרוך בחשיפה לשמש למשך שעות רבות כל יום.

טיפול שבוע של פילינג לפנים ולצוואר או מסיכת ניקוי לעור ישמור על נקבוביות פתוחות ועור נקי, נושם ובריא.

ביקור תקופתי אצל קוסמטיקאית המתמחה בטיפול בעור הפנים הגברי יעזור לשמור על מראה רענן לעור, לטפל בבעיות עור במידה שמתעוררות וליהנות ממראה צעיר ורענן למשך שנים.

מעבר לעור הפנים מודעים כיום הגברים לצורך שלהם בטיפולי יופי נוספים ולצורך בשימוש בתכשירי טיפוח באופן שוטף ויומיומי.

אחד הטיפולים שגברים רבים נהנים מהם הוא הסרת שיער.

גברים כיום מבקשים להשתחרר משיער מיותר, אם הוא על הגב, הזרועות ואזורים אחרים בגוף ואם בהסרת שיער מקו עצמות הלחיים.

הסרת שיער לגברים לוקחת בחשבון את אופי השיעור הגברי. שיער גוף או פנים אצל גבר עבה חזק ועמיד יותר, כך שפותחו דרכי טיפול ייעודיות להסרת שיער אצל גברים.

גברים מגיעים לטיפולי פדיקור כבר מזמן. טיפולי פדיקור לגברים אינם נחשבים רק לטיפולי יופי, שכן גברים רבים זקוקים לפדיקור על מנת לטפל במגוון בעיות בכף הרגל: פטרת בציפורניים, יבלות וכדומה, בעיות מציקות ומטרידות המתפתחות בעקבות נעילת נעליים סגורות לפרקי זמן ארוכים, אם אחרי שירות צבאי, או פעילות ספורטיבית.

מעבר לטיפול וטיפוח עור הפנים, הסרת שיער באזורי הגוף השונים ובפנים וטיפולי פדיקור לגברים, אנו רואים לא מעט גברים המגיעים למכון היופי בבקשה לעצב את הגבות, לטפח את ציפורני הידיים בטיפולי מניקור ואף לקבל ייעוץ מקצועי והתאמה של תכשירי טיפוח לשימוש בייתי.

אין ספק שתודעת הטיפוח הגברי השתפרה בשנים האחרונות ואנו מתחילים לראות גבר חדש, מטופח לא פחות מהנשים סביבו.

מכוני יופי רבים פתחו מחלקות טיפול לגברים,המתמחות בתחום ומציעות מגוון טיפולים לגבר.

אצל קרנית מלמד – המרכז לטיפולי קוסמטיקה ואסתטיקה מתקדמים תמצאו את הגישה המקצועית הנכונה לטיפולי יופי לגברים.