מאת קרנית מלמד
מאת קרנית מלמד

טיפולי הבהרה – לגוון עור אחיד וללא כתמים

טיפולי הבהרה – לגוון עור אחיד וללא כתמים

תהליך הזדקנות העור מביא איתו לרוב שינויים בגוון העור והופעת כתמי גיל באזורי הפנים, כפות הידיים והדקולטה. בנוסף, אורך החיים המודרני והחשיפה המרובה לשמש בייחוד במדינה כמו ישראל, מאיצים תהליכים אלו ובנוסף לכתמי הגיל, רבים מאיתנו סובלים כבר בגיל צעיר מכתמים שונים בעור הנגרמים בד”כ מסיבות תורשתיות, חשיפה לשמש, תזונה לקויה, שינויים הורמונאליים ואף אקנה או טראומות אחרות שעבר העור. תופעה זו נקראת פיגמנטציה ושכיחותה בקרב אוכלוסייה מגוונת. הפיגמנטציה נוצרת כתוצאה מהפרשה מוגברת של מלנין שהוא פיגמנט הקובע את צבע עורנו ומיוצר על ידי תאים בשם מלונוציטים.

מהו הטיפול?
באמצעות שימוש בחומרים פעילים המותאמים למקור הכתם, סוגו ועומקו ניתן לטשטש ולהבהיר כתמים בעור. מטרת הטיפול הינה ליצור גוון אחיד למראה צעיר ובריא של העור לאורך זמן תוך הבהרה והעלמת כתמים קיימים והימנעות מהיווצרות כתמים חדשים. בהתאמה מקצועית ונכונה של התכשירים הפעילים בהתאם לסוג הכתם ועומקו, ניתן לבצע קילוף של הכתם והחדרה של חומרי הבהרה לתאים המייצרים את הפיגמנט ובכך לעכב התפתחות הכתם ולפרקו בהדרגה.

למי מתאים הטיפול ?
טיפול הבהרה מתאים לכל אחד ואחת הסובלים מגוון עור לא אחיד ומכתמים שונים בעור ובפנים בפרט. המקדים לטפל בתופעה עם התחלתה, ימנע בעתיד מטיפולים מורכבים לחידוש העור כתוצאה מהתפשטותה והחמרתה של הפיגמנטציה. חשוב לציין שהטיפול בפיגמנטציה משתנה בהתאם לגוון העור של המטופל וכי גם בעלי גוון עור כהה יוכלו ליהנות מיתרונות טיפול ההבהרה.

תיאום ציפיות
חשוב לדעת שתהליך הבהרת כתמי עור אינו קל ומהיר וכי כמו שהכתם מתפתח בהדרגה גם תהליך הבהרתו הדרגתי. לעיתים אף לא ניתן להעלים לחלוטין את הכתם אלא רק להבהירו במידה משמעותית. אבחון הכתם ע”י גורם מקצועי והתאמת הטיפול והתכשירים הינו קריטי להשגת התוצאה. כמו כן, חשוב גם להקפיד על טיפול יום יומי ונכון בבית ע”פ הנחיית הצוות המקצועי. שילוב בין טיפול ע”י קוסמטיקאית רפואית עם טיפול ביתי יביא להבהרה הדרגתית של הכתם, להיעלמותו ולמניעת הופעתם של כתמים עתידיים. במקום הכתמים יופיע עור פנים זוהר וקורן ובגוון אחיד.

יתרונות הטיפול בקרנית מלמד בקרנית מלמד
טיפולי ההבהרה מבוצעים ע”י קוסמטיקאית רפואית מנוסה במגוון טיפולי פנים ובאמצעות תכשירי ההבהרה האיכותיים ביותר והמובילים בתחום. טרם הטיפול מתבצע אבחון מקצועי ומעמיק של מצב העור, סוג הכתם ועומקו במטרה להתאים את התכשירים וריכוז החומרים הפעילים ואופן הטיפול לצורך השגת המטרה הרצויה.

הטיפול הינו מקיף ומתמקד בשתי שכבות :
השכבה הראשונה היא שכבת העור החיצונית,השכבה הקרנית. בטיפול בה משתמשים בחומרי קילוף, המסייעים להסרת הכתם ברובד השטחי.
השכבה השנייה היא השכבה הפנימית יותר, המכונה השכבה הבזלית. במהלך הטיפול מוחדרים לתוכה חומרי הבהרה, המגיעים לאזור המלנוציטים ומבצעים תהליכים המעכבים את ייצור המלנין. לעתים יידרש לבצע קילופים משמעותיים יותר של השכבה הקרנית, לצורך חדירה טובה יותר של חומרי ההבהרה הפוגעים בייצור המלנין ולעתים, לעומת זאת, תידרש סדרה בת שישה עד שמונה טיפולים, לצורך קילוף עדין יותר והדרגתי תוך החדרת חומרי הבהרה פעילים במיוחד. לאורך כל תהליך הטיפול, יעקוב הצוות המקצועי שלנו אחר תגובת העור והתקדמות הטיפול תוך ליווי אישי והדרכה לטיפול בבית עד להשגת התוצאה הרצוייה.

אז אם נמאס לך מהכתמים ואת מתגעגעת למראה עור אחיד ובריא, התקשרי לקרנית מלמד , קבלי ייעוץ ותיהני מהפתרון המושלם עבורך להבהרת כתמים.

טיפולי הבהרה – לגוון עור אחיד וללא כתמים מאת קרנית מלמד  קוסמטיקאית רפואית

שתפו את הפוסט
מוצרים מומלצים קשורים
מוצרים מומלצים קשורים
לקביעת שיחת ייעוץ
טיפולים מומלצים קשורים

לראות את העור גם בתקופת ההריון »

תכירי, ה-ALTרנטיבה של קרנית מלמד להסרות שיער »

אנחנו לא אנטי-אייג׳ינג, אנחנו PRO YOU »

מאמרים נוספים בנושא
תפריט
לקביעת ייעוץ

אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן Cookies כדי לספק לך את חווית השימוש הטובה ביותר באתרנו. לחצו כאן כדי ללמוד עוד