התאמת צבעים וגוונים באיפור קבוע

רוב העוסקים באיפור קבוע מסוגלים להציג עבודות יפות ומחמיאות, אבל העובדה היא שמעטים מהם מבינים באמת בתורת התאמת הצבעים והגוונים באיפור קבוע.

הפיגמנט שדוהה עם הזמן עלול לשנות את צבעו, שימוש בפיגמנטים באיכות נמוכה עלול לגרום לתוצאות שאינן מחמיאות ומאכזבות גם כן.

גם אם בתחילה הגבות נראות מצוין, תיחום ומילוי השפתיים מחמיא ונראה טוב, שימוש בגוון שאינו תואם את גוון עורך עלול לגרום לתוצאות לא רצויות בהמשך.

לפני שניכנס לנושא התאמת הצבעים באיפור קבוע, חייבים להבין את תורת הצבע ואת העקרונות המנחים בחלוקת הצבעים לקרים וחמים. גוונים חמים מבוססים על האדום, הצהוב והכתום והגוונים הקרים מבוססים על הכחול והסגול.

שימוש בפיגמנט בעל גוון חם יכול לשנות את צבעו לאדמדם ,הדבר קורה בגלל שהרכב הפיגמנט הכיל יותר מדי צבע אדום או צהוב. במשך הזמן ישנה דהייה של הצבע והפיגמנט האדום משתלט והופך להיות דומיננטי ובולט לעין.

שימוש בפיגמנט בעל גוון קר יותר, על בסיס ירוק על לקוחה שגוון עורה בהיר הוא הבחירה הנכונה במצב כזה. הדהייה הטבעית של הפיגמנט לא תגרום  לשינוי צבע דרסטי, אלא תיהיה בהדרגה נעימה עד שתחליט לחדש את האיפור. לעומת זאת בשימוש בפיגמנטים קרים הצבע משתנה לגוונים כחולים או ירוקים– הדבר קורה בגלל שימוש בפיגמנט שמכיל יותר מדי גוון כחול. הפיגמנט הכחול מכיל בתוכו, גוון שחור עז שמיועד לאייליינר  ולא לגבות.

הבחירה בצבע שחור לגבות היא מוטעית מכל הסיבות בעולם. שימוש בגוונים טבעיים של חומים ודרגות שונות של אפור תעניק מראה טבעי יותר ותתאים לרוב הלקוחות.

התאמת צבע הפיגמנט לגוון העור של הלקוחה הוא מפתח להצלחה . בהתאמה של צבעים וגוונים באיפור קבוע חייבים לקחת בחשבון את גוון העור הטבעי של הלקוחה. אבחנה הזו חשובה להתאמה של הצבעים והגוונים באיפור קבוע.

בחירה נכונה ומקצועית תבטיח התאמה טובה ומחמיאה והחשוב מכול דהייה טבעית ועדינה של הפיגמנט עד לחידוש האיפור הקבוע. הטיפ החשוב ביותר לכל אישה שמעוניינת לעבור איפור קבוע ולהיות בטוחה שתוכל ליהנות ממנו לאורך זמן הוא – לבחור בקוסמטיקאית מקצועית שתחום ההתמחות שלה הוא איפור קבוע.

על מנת לקבל הכוונה מקצועית ואישית התקשרי לפגישת ייעוץ : 03-523-8787