אנטי אייג'ינג

תהליך הזדקנות העור - טיפול אנטי אייג'ינג

אורח החיים המודרני המתאפיין לרוב בתזונה לקויה, חשיפה מרובה לשמש, עישון,זיהום אוויר,לחצים ומתח נפשי וחוסר בזמן לשגרת טיפוח, גורם להאצת תהליך ההזדקנות של העור ושל עור הפנים בפרט אצל מבוגרים ומתבגרים כאחד.

לכן, המלחמה בתהליך הזדקנות העור בטיפולי אנטי אייג’ינג מתחלקת לשניים :

  • Aging – טיפול והעלמת סימני ההזדקנות הקיימים שכבר נוצרו.
  • Anti Aging – טיפול לעיכוב ומניעת הופעתם של סימני ההזדקנות.

לקוחות קרנית מלמד נהנות מפתרון מצוין בשני המקרים. לכן, אנו ממליצים בחום על טיפול האנטי אייג’ינג שכשמו כן הוא, עיכוב תהליך ההזדקנות וכבר בגיל צעיר.

בקרנית מלמד נשמח לאבחן את סוג עורך ולהקנות לו את המראה הצעיר שכבר כמעט וחשבת שאבד עם הזמן. טיפולי אנטי אייג'ינג מקצועיים יעשירו את העור בחומרים מזינים ויאפשרו לו להשיג פעם נוספת את המראה החיוני, הקורן והרענן.

אקנה​

התאמת טיפול אישי

העור משתנה מאחד לשני. בעוד שישנו אדם בעל עור העמיד בפני פגעי מזג האוויר כמו גם גורמים פיזיולוגיים וסביבתיים שונים, הרי שהשני יראה את הקמטים הולכים ומופיעים בקצב מסחרר.

על כן, כדי להשיג את טיפול אנטי אייג'ינג אפקטיבי, בקרנית מלמד נשמח לספק אבחון מקיף של עור הפנים, וזאת כדי לערוך התאמה אישית למקסימום תוצאות.

מילוי קמטים

מילוי קמטים

עם הגיל ובהשפעת אורך החיים, מופיעים על פנינו קמטים ובעיקר באזורי ההבעה. הוכח גם כי הקמטים או הסבירות ל”התקמטות מהירה” נובעים גם מגנטיקה ולרובנו יופיעו קמטים…

פילינג

פילינג

פילינג הוא טיפול קוסמטי, שמטרתו לחדש את העור ולתת לו מראה צעיר ורענן יותר על ידי קילוף של שכבות העור העליונות. גורם להסרת חלקים פגומים ומתים, גירוי ליצירת…

טיפול פנים מולטי ויטמין

טיפול מולטי ויטמין הינו טיפול פנים המשלב פילינג ייחודי המסייע לחידוש, שיקום והחייאת העור. מטרת הטיפול הינה להעניק לעור מראה בריא זוהר ורענן. הטיפול אידיאלי לבעלי עור עייף…

אנטי אייג’ינג

אנטי אייג’ינג

אנטי אייג’ינג – טיפול לעיכוב ומניעת הזדקנות העור נדרש כבר בגילאי 25 ומעלה וגם לאלו שעדיין לא נראו אצלם קמטוטים, כדי “להקדים תרופה למכה” ולמנוע מקמטי ההבעה להפוך לקמטים סטאטיים

האם באמת יש לנו דרך להילחם בתהליכים הפיזיולוגיים הטבעיים של העור? כן, אך כדי לשמר את יכולות הטיפול, מוטב שנכיר את התהליכים הפיזיולוגיים המתרחשים בגופנו ואת הגורמים הטבעיים השונים.