איך לבחור “מספר חזק”? מאת קרנית מלמד

השמש החמימה החלה לשלוח את קרניה ולחייב אותנו להיערך עם מקדם הגנה. הכנתי עבורך טיפים שיסייעו לך לבחור מקדם הגנה מתאים – איך לבחור מספר, האם עדיף UVB או UVA,לכמה זמן את מוגנת מרגע שנמרחת, ומה קורה לעמידות מקדם ההגנה שאת נכנסת למים?

בנוסף, הזדמנות לקבל מאיתנו מקדם הגנה במתנה..

את הקיץ הזה לא ניתן לעבור בלי להתאהב או לפחות להתיידד היטב עם מקדם ההגנה שלך,אחרי הכול הוא שומר הראש שלך ומגן נאמן מפני השמש הישראלית…

בחירת מקדם הגנה מתאים – המספר של מקדם הגנה (SPF), מגדיר את הזמן שבו התכשיר מגן על עורך מפני קרני השמש עד שהוא מתחיל להאדים. למעשה, עלייך להכפיל את הזמן שלוקח לעורך להאדים כאשר את ללא הגנה, במספר מקדם ההגנה שאת מורחת וכך תדעי לכמה שעות את מוגנת.

מרחי שוב מקדם הגנה אחרי כל קפיצה לבריכה – יצרני התכשירים טוענים כי הם עמידים לחלוטין במים, אך אני ממליצה להתייחס למים כ”מאפס” זמן הגנה ולאחר שאת יוצאת מהטבילה להימרח מיד שוב.

חפשי תכשיר המשלב UVA ביחד עם UVB – עדיף תכשיר המשלב הגנה משני סוגי הקרינה אלו, הגנה מפני UVB משמעותית למניעת התפתחות סרטן העורוהגנה מפני UVA חשובה להגנה מפני קמטים, הזדקנות מוקדמת של העור והחלשת ההשפעה המסרטנת של קרינת UVB.

מקדם ההגנה שלי

אני משתמשת במקדם הגנה מהפכני “סאן – פרפקט דמי מייק-אפ” של חווה זינגבוים.הפטנט המהפכני מאפשר הגנה מלאה לעור ללא מגע ישיר איתו. נוצר אפקט של “משקפי שמש לעור” – מסך הגנה מפני ראדיקלים חופשיים, קרני UVA ו-UVB.

ומה עם מקדם ההגנה שלך?

אני מזמינה אותך לקבל במתנה את מקדם ההגנה “סאן פרפקט דמי מייק-אפ” מבית חווה זינגבוים, בבחירת אחד מטיפולי האביב שלנו.