אודות קרנית מלמד

המרכז לטיפולי קוסמטיקה ואסתטיקה מתקדמים דור רביעי של מקצועיות

“קרנית מלמד” הינו מרכז ייחודי ויוקרתי בלב תל אביב אשר הוקם בשנת 2004 ומנוהל ע”י קרנית מלמד,קוסמטיקאית רפואית. המרכז מציע מגוון רחב של טיפולים ופתרונות בתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה.

“מטרתי בהקמת המרכז היא להעניק ללקוחותיי פתרונות מקצועיים ואיכותיים , תוך התחשבות במאפיינים האישיים של כל לקוחה לרבות אורח חיים, מצב נפשי, גנטיקה ותזונה, כאשר הדגש הוא על טיפול מקצועי, אישי ונעים.”

קרנית מלמד

“את הזיקה לתחום וההשראה להקמת המרכז קיבלתי מהיותי דור רביעי לעוסקות באסתטיקה וטיפוח, ומשנים של הכשרה וניסיון רב בכל אחד מהטיפולים המוצעים במרכז. כבר מגיל צעיר חשפה אותי אימי להנאה מהעיסוק בתחום ולאורך השנים תמכה וחיזקה אותי מקצועית והעניקה לי טיפים מיוחדים שעוברים במשפחתנו מדוד לדור”.

“חוויית השירות עומדת במרכז “האני מאמין” שלי. כל לקוחה נהנית מיחס אישי ומשפחתי. בביקור הראשון במרכז ניתן לחוש באוירה הייחודית של המקום אשר עוצב על ידי תוך הקפדה על הפרטים הקטנים המקנים הרגשת רוגע וחמימות.

כדי ליישם את האני מאמין שלי בכל טיפול ולכל לקוחה, אני בוחרת את הצוות המקצועי שלצידי מתוך המטפלות המקצועיות והמובילות בתחום אשר צברו הכשרה וניסיון רב ומאמינות בדרכי. מעבר לכך, אני מקפידה להעשיר את הידע המקצועי שלי ושל צוות המטפלות באופן קבוע ושוטף באמצעות מקורות הידע המקוריים, המהימנים והמקצועיים ביותר בתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה ובשילוב טכנולוגיות ותכשירים מהמתקדמים והמובילים בעולם”.

לקוחות קרנית מלמד נהנים ממגוון רחב של טיפולי קוסמטיקה ואסתטיקה מתקדמים: טיפולי פנים לפיתרון בעיות ו/או לשימור וטיפוח , טיפול באקנה וצלקות,הבהרת כיתמי פיגמנטציה, הסרת שיער בקרן אור, בטכנולוגיה המתקדמת והמובילה בעולם , הצערה וחידוש העור, איפור קבוע, מילוי קמטים ע”י רופא מומחה, מניקור ופדיקור ועוד

במרכז קרנית מלמד תיהני מליווי מקצועי ואישי לאורך תהליך הטיפול במטרה לעמוד על התקדמותו והשגת התוצאות הרצויות ובהתאם לציפיות ולמטרות שהוגדרו בתחילתו. בנוסף, לקוחותיי נהנים מהטבות ייחודיות הניתנות באופן קבוע במסגרת מועדון הלקוחות של קרנית מלמד וכן בימי הולדת, חגים ועוד.

אני מזמינה אותך להצטרף ולהיות חלק ממשפחת קרנית מלמד המונה אלפי לקוחות מרוצים וממליצים.

לשירותך בכל עת,
קרנית מלמד