פוטו רג’וונישיין

למה פוטו רג’וויניישן?

תהליך הזדקנות העור מאופיין בעיקר ברפיון ובהופעת קמטים וקמטוטים כתוצאה מייצור מופחת של סיבי קולגן ואלסטין האחראים על גמישות ומוצקות העור והחלשות הסיבים הקיימים.

כמו כן גוון העור מאבד מאחידותו ומופיעים כתמים שונים באזור הפנים, כפות הידיים והדקולטה. תופעה המכונה פיגמנטציה. למרות שהפיגמנטציה נראית על פני העור, מקור הכתם נמצא עמוק יותר בשכבת הדרמיס (שכבת הביניים) אליה קרמים ותכשירים קוסמטים מתקשים להגיע.

טיפול הפוטו רג’וויניישן גורם לחידוש והצערת העור המתבטאים בשיפור קמטים וקמטוטים, מיצוק והרמה של העור ושיפור מראה כתמי גיל,שמש ואחרים. כל זאת באמצעות מכשיר מתקדם הפועל בטכנולוגיית האור המסייעת לגירוי ובנייה מחדש של סיבי הקולגן וללא זמן החלמה ממושך.

אנרגיית האור חודרת לתוך הרקמה ועוברת תהליך של המרה לחום מקומי הגורם לגירוי התאים שמייצרים קולגן ואלסטין אשר גורם לייצור מוגבר מהתאים. כמו כן, אנרגיית האור נבלעת בתוך פיגמנטים שונים, מחממת ומפרקת אותם.

פוטו רג’וונישיין

למי זה מתאים?

הטיפול מיועד לבעלי עור עייף ורפוי, ולאלו המעוניינים לשפר את מראה העור תוך העלמת קווים דקיקים סביב העיניים והשפתיים, קווים וחריצים עמוקים יותר במצח ,מיצוק והרמת העור .

כמו כן הטיפול מתאים מאוד גם למי שסובל מגוון עור לא אחיד וכתמי גיל ושמש באזור הפנים, כפות הידיים והדקולטה.

יתרונות הפוטו רג’וויניישן :

  • טיפול בטוח ומוכח
  • אין תקופת החלמה
  • מתמקד אך ורק באזורים הנדרשים, ומותיר את הרקמות מסביב ללא פגע.
  • משפר את מרקם העור ומעניק גוון אחיד.
  • מפחית כתמי שמש,גיל ואחרים.
  • ממצק את העור, מפחית משמעותית קמטוטים ומפחית עומקם של קמטים.
  • מכווץ את הנקבוביות.
  • מעניק מראה חלק,צעיר ורענן.

הטיפול ב”קרנית מלמד”

לקוחות “קרנית מלמד” נהנות מטיפול ע”י מטפלות מקצועיות ומנוסות בטיפולי פוטו תוך ליווי אישי ובקרת תוצאות.

הטיפול מתבצע באמצעות מכשור המתקדם מסוגו בעולם מבית Alma Laser המותאם בהגדרות ספציפיות של אורכי גל ורמת אנרגיה ומוכח בהשגת תוצאות מקסימאליות ללא תופעות לוואי ובזמן קצר.

ב”קרנית מלמד” אנו מקפידים על אבחון מקצועי של מצב העור,הגדרת מטרת הטיפול והתאמת אופי הטיפול באופן אישי לכל לקוחה. במטרה להגיע לתוצאה הרצויה במראה העור נדרש לרוב לבצע סדרה בת 6 טיפולים לפחות. מספר הטיפולים עשוי להשתנות, בהתאם לאזור הטיפול ומצב העור. גם לאחר טיפול אחד רוב המטופלים מבחינים במראה ובתחושה חלקים יותר של עורם. והשיפור ייעשה ניכר יותר עם כל טיפול.

לאורך כל התהליך, הצוות המקצועי שלנו יעקוב אחר תגובת העור ושיפור המצב ובמידת הצורך, יתאים את המשך הטיפול עד להשגת התוצאה הרצוייה.

אז אם חשוב לך לשפר את מראה העור ולהרגיש צעירה ויפה בלי ניתוחים וסבל, התקשרי ל”קרנית מלמד” 072-3934500 , קבלי ייעוץ וכבר תראי אחרת..