מחיקה ותיקון של איפור קבוע

כשאת מתאפרת ומשהו משתבש, הקו יוצא עקום, הצבע לא מתאים… את מוחקת ומתאפרת מחדש.

כשמדובר באיפור קבוע, אי אפשר למחוק ולבצע מחדש.

אבל טעויות קורות.

יש מקרים רבים של איפור קבוע בעייתי, שבוצע בידיים לא מספיק מקצועיות, שגוון האיפור הקבוע השתנה בשל שימוש בפיגמנטים לא איכותיים או לא מתאימים, שהקו עקום וזה מטריד ומביך, זה מעיק ומאכזב.

ניתן לראות לא מעט מקרים של נשים שעברו איפור קבוע בגבות וגוון הגבות השתנה והפך לירקרק, סגול או כחול במקום הגוון הטבעי החום שהיה המאור להיות שם.

ניתן לראות נשים רבות שעברו טיפול לאייליינר קבוע, וקו האייליינר שבוצע עבורן עקום או נוטה כלפי מטה, מה שיוצר מראה מוזנח, עייף ועצוב.

ניתן לראות נשים שעברו איפור קבוע בשפתיים, הדגשת השפתיים או תיחום השפתיים והגוון שהותאם להן מעניק לפנים מראה מבוגר או מוקיוני.

לצערנו יש מקרים רבים של עבודות איפור קבוע שקלקלו במקום לתקן.

מחיקה ותיקון של איפור קבוע​

לשם כך אנו מציעים טיפולי מחיקה ותיקון של איפור קבוע.

שלא כמו איפור רגיל, כשמוחקים או מתקנים איפור קבוע, הטכניקה דורשת לכסות את העבודה הישנה והבעייתית באיפור קבוע שיימחק אותה, ולבצע את האיפור הקבוע מחדש בדרך הנכונה.

כמובן שנדרשת כאן רמת מיומנות גבוהה במיוחד, מקצועיות, הרבה ניסיון בתחום והיכרות עמוקה עם נושא האיפור הקבוע עם כל הדברים שעלולים להשתבש בו ואיך לתקן אותם.

נדרשת בחירת הפיגמנט המתאים לאזור והעור בו מבוצע האיפור הקבוע, התאמה מושלמת של גוון,

יד מקצועית וטביעת עין אומנותית שתאפשר את השינוי המיוחל.

הצעד הראשון במחיקה ותיקון של איפור קבוע הוא כמובן הייעוץ. פגישת הייעוץ היא ההזדמנות לבדוק מה בדיוק מקולקל , ומה אפשר לתקן. לקבוע יחד את תוכנית העבודה ולוודא שהפעם תהיי שבעת רצון ומאושרת עם התוצאה על פנייך.

לשם כך יש לבחור את טכנאית האיפור הקבוע המקצועית ביותר שתוכלי למצוא. את המומחית למחיקה ותיקון של איפור קבוע.

היעזרי בהמלצות, בחוות דעת של נשים אחרות, בתמונות של עבודות, היפגשי עם כמה קוסמטיקאיות המבצעות איפור קבוע ובצעי החלטה אצל מי לעבור את המחיקה והתיקון של האיפור הקבוע המביך שמטריד אותך.