טיפול באקנה

פצעי האקנה הם אחד הפגמים האסתטיים המשפיעים באופן משמעותי על הביטחון העצמי, התפקוד החברתי ומצב הרוח. לכן, במרכז קרנית מלמד הטיפול באקנה הינו בעל חשיבות עליונה תוך מתן דגש על שיטת טיפול מקיפה וליווי אישי של המטופל משלב האבחון דרך הטיפול האישי בבית ועד להשלמת התוצאה הרצויה. אקנה הינה תופעה נפוצה בעיקר בקרב המתבגרים אולם, רבים סובלים ממנה גם בגיל מבוגר יותר.

האקנה מופיע בדרגות חומרה שונות החל מפצעונים בודדים וכלה בכמויות גדולות של פצעים מוגלתיים המופיעים לרוב על הלחיים, הסנטר, המצח, החזה והגב.

תופעת האקנה מתבטאת בהפרשה מוגברת של בלוטת החלב (סבום) ובחסימת הנקבובית כתוצאה מהצטברות של תאי עור מתים. הפרשת השומן המצטברת תחת הנקבובית הסתומה, גורמת להתרבות חיידקי העור ובפרט חיידק ה P ACNE ויוצרת תגובה דלקתית המופיעה בצורת פצעים מוגלתיים, אדמומיות וכאב.

טיפול באקנה - מהם הגורמים לו?

לא ידועה הסיבה המדויקת לכך שאנשים מסוימים סובלים מאקנה ואחרים לא, אם כי ידוע שהתופעה נוטה להיות תורשתית. הגורמים להיווצרות אקנה מגוונים וכוללים, בין היתר, שינויים הורמונאליים המתרחשים בעיקר בגיל ההתבגרות, אך גם בעת מחזור חודשי, הריון, טיפולי פוריות ועוד. בנוסף, האקנה יכול להופיע גם כתוצאה מנטייה תורשתית, מתח ולחץ נפשי, שימוש בתרופות ותכשירים קוסמטיים לא מתאימים, תזונה לקויה ועוד, גורמים המאפיינים במיוחד את אורח החיים המודרני.

יתרונות הטיפול בקרנית מלמד

AC Dual – הטכנולוגיה המתקדמת בעולם לטיפול באקנה

מטרת הטיפול בקרנית מלמד הינה מיגור חיידק האקנה ומניעת צלקות. ה טיפול באקנה הינו מקיף והדרגתי ומטרתו לשפר את מראה העור בטווח הקצר, ושמירה על בריאותו בטווח הארוך. תוכנית הטיפול הרב-שלבית והמקיפה של קרנית מלמד מתחילה במפגש אישי עם קוסמטיקאית רפואית מנוסה במטרה לקבוע את תכנית הטיפול הטובה והמתאימה ביותר בהתאם למצב העור ואורך חיי המטופל.

כיצד עובד הטיפול?

כחלק מתוכנית הטיפול אנחנו משתמשים בטכנולוגיה המהפכנית והמתקדמת לטיפול באקנה, טכנולוגיית ה- AC Dual  המטפלת באקנה פעיל ע”י שילוב של  קרן  אור כחול ואדום בו זמנית.

מטרת האור הכחול הוא להרוס את החיידקים הגורמים לאקנה

מטרת האור האדום הוא להפחית את הדלקת ולגרום לריפויי מהיר יותר של העור

לאורך תהליך הטיפול אנו משלבים בטיפול תכשירים מהמובילים בתחום המכילים חומרים פעילים למיגור חיידק האקנה, חידוש העור, טיפול בפצעים ומניעת הצטלקות העור ושמירה על עור מאוזן ובריא לאורך זמן.

הצלחת הטיפול מושפעת מהתמדת המטופל בהגעה לטיפולים במרכז ולא מעט מהטיפול האישי בבית בהתאם לתכנית הטיפול שנקבעה ע”י הצוות המקצועי. לאורך כל תהליך הטיפול, נהנה המטופל מליווי ופיקוח אישי ומקצועי המאפשר מעקב על תגובת העור והתקדמות הטיפול, עד להשגת התוצאה הרצוייה.

אז אם חשוב לך מראה נקי ובריא לאורך זמן, התקשרי 072-3934500 לקבל ייעוץ ותיהני מהפתרון המושלם עבורך לפנים נקיות וחלקות לאורך זמן.

טיפולים נוספים בקרנית מלמד שעשויים לעניין אותך:

מיתוסים לגבי אקנה מאת קרנית מלמד

כשהוא משפיע כמעט על כל אחד ואחת מאיתנו בזמן זה או אחר של חיינו, אקנה הוא בעיית העור הרווחת ביותר בתבל. למרות המודעות הגדלה ביחס לאקנה, עדיין ניתן למצוא מיתוסים…

פצעי אקנה ותזונה

פצעי אקנה ותזונה

אל תאכלו את זה – כי תקבלו חצ’קונים! כולנו שמענו זאת מהורינו, חברינו ואפילו מרופא המשפחה. חלק מהמחקרים המדענים טרם גילו קשר בין התזונה שלנו לבין אקנה…

מטרד אסתטי

מטרד אסתטי ובריאותי - פצעי אקנה

ברוב המקרים פצעי אקנה עוברים לבד ולא נדרש כל טיפול על מנת להביא להיעלמותם. אולם במקרים קשים, בהם מופיע מספר גדול של פצעים או שמדובר בפצעים גדולים ומוגלתיים…

סיבות מפתיעות לאקנה

חשבתם שאפשר להאשים את האוכל בהכל? תחשבו שוב. לאקנה יש מגוון סיבות והסברים שחלקם כלל אינם מוכרים. הנה כמה מהסיבות המפתיעות ביותר.

סובלים מאקנה? הפסיקו את הפעולות הבאות מידית!

סובלים מאקנה? אתם לא לבד. ועל אחת כמה וכמה בטעויות שמרבית האנשים מבצעים. להלן כמה דברים שחשוב להפסיק לאלתר!

מה זה אקנה? וכיצד הוא נוצר?

אין מי שלא מכיר ומכירה את הפצעונים המציקים, אך עד כמה אנו יודעים כיצד הם נוצרים? וכל שכן כיצד מטפלים? להלן הסבר בסיסי בגובה העיניים מאת הקליניקה של קרנית מלמד.