טיפול באקנה בטכנולוגיות מתקדמות

AC Dual - הטכנולוגיה המתקדמת בעולם לטיפול באקנה

טיפול באקנה בטכנולוגיות מתקדמות ~ לחיידק האקנה נלווה חומר בשם פוריפירין אשר רגיש לאור כחול. בחשיפה לאור הכחול,  הפוריפירין עובר שינוי כימי שלמעשה מחסל את חיידק האקנה.

כחלק מתוכנית הטיפול אנחנו משתמשים בטכנולוגיה המהפכנית והמתקדמת לטיפול באקנה, טכנולוגיית ה- AC Dual  המטפלת באקנה פעיל ע”י שילוב של  קרן  אור כחול ואדום בו זמנית.

מטרת האור הכחול הוא להרוס את החיידקים הגורמים לאקנה

ומטרת האור האדום הוא להפחית את הדלקת ולגרום לריפויי מהיר יותר של העור

לאחר הסתכלות מעמיקה על מצב העור נבנית תוכנית טיפולים אישית ומקיפה התואמת את מצב וצרכיי העור.  כדי להגיע לתוצאות הרצויות יש לבצע בין 10-12 מפגשים לעיתים גם פעמיים בשבוע.

הטיפול במכשיר זה משפר את מצב האקנה בשליש מהזמן הרווח ושילוב של הטיפול הפוטותרפי עם טיפול משמר עם חומרים פעילים המותאמים באופן אישי לכל מטופל מקנה תוצאות ארוכות טווח.

הטיפול עצמו נעשה ללא מגע אדם אלא בעזרת המכשיר בלבד.

במקביל לטיפול בקליניקה צוות הקוסמטיקאיות המתמחה בטיפול באקנה  יבנה עבורך תוכנית טיפול ביתית מקיפה המותאמת במיוחד עבור צרכיי עורך, ע”י  התכשירים הפעילים מסדרת האקנה שפותחו ע”י קרנית מלמד, ונועדו לתת מענה ולסייע בריפוי האקנה באופן יעיל ואפקטיבי עד לקבלת התוצאה הרצויה.

 מעקב והתקדמות הטיפול באקנה

לאורך כל התהליך הצוות המקצועי יעמוד לצידך ויבחן בקפידה את התקדמות הטיפול ע”י מעקב ביתי הכולל שליחת תמונות של מצב העור, שינוי והתאמות הדרושות לעור הפנים, מעקב על תגובת העור והתקדמות הטיפול וחיזוק תמידי שלנו במסע שלך לעור יפה ובריא יותר.

השגת התוצאה הרצויה ושמירה על עור

המסע שלך לרגע הזה שאת מרגיש/ה עם העור שלך הכי יפה הגיע והכל גם בזכותך!!! התמדת להגיע לטיפולים בקליניקה ולהמשיך ולהקפיד בטיפול הביתי. אך גם אחרי שהטיפולים הסתיימו חשוב לא פחות לשמור על התוצאה, להמשיך את שגרת הטיפול הביתית כדי להמשיך ליהנות מעור בריא ויפה.

אז אם חשוב לך מראה נקי ובריא לאורך זמן, התקשרי 072-3971859 לקבלת ייעוץ ותיהני מהפתרון המושלם עבורך לפנים נקיות וחלקות לאורך זמן, ע”י  טיפול באקנה בטכנולוגיות מתקדמות

קראו עוד
לקביעת שיחת ייעוץ
מאמרים בנושא
תפריט
לקביעת ייעוץ