טיפול פנים בהריון

למראה בריא בזמן ההיריון ולאחריו

טיפול פנים בהריון בתשעת חודשי ההיריון, גוף האישה עובר שינויים רבים ועור הפנים בפרט. התהליכים ההורמונאליים בתקופת ההיריון מגבירים את רגישותו של העור לסביבה. שינויים אלו גורמים להתפתחות של כתמים חומים על הלחיים, המצח, וסביב העיניים. מאחר והתופעה קשורה בעליית כמות הורמון האסטרוגן היא יכולה להיות גם קשורה לנטילה מרובה של גלולות למניעת הריון. כמו כן, ברוב המקרים השינויים ההורמונאליים יגרמו להופעת אקנה ולהחמרתו אצל אלו שסבלו מהתופעה גם לפני ההריון.

מהו הטיפול?

טיפול בהריון מהווה טיפול מניעתי ומטרתו ניקוי העור, שמירה על בריאותו ועיכוב השפעות של התהליכים ההורמונאליים. הטיפול מבוצע עם תכשירים ייחודיים בריכוז חומרים המותאם לשימוש על עור רגיש של אישה הרה. אישה בהריון נהנית מטיפול לשימור מצב העור ומראהו תוך שילוב פינוק, רוגע ושלווה החשובים כל כך בתקופת ההריון.

טיפול פנים בהריון

למי מתאים הטיפול?

הטיפול בהריון מתאים לכל אישה הרה המעוניינת לשמר את מצב העור ומראהו ולעכב את ההשפעות הפיסיולוגיות בזמן ההריון. למרות שרוב התופעות חולפות זמן קצר לאחר הלידה, אישה שתקפיד על טיפול בזמן ההריון, תימנע לאחר הלידה מטיפולים מורכבים לטיפול בהחמרת האקנה או הבהרת כתמים וחידוש העור ותיראה טוב גם בתקופת ההיריון.

יתרונות הטיפול בקרנית מלמד

טיפול בהריון בקרנית מלמד מבוצע ע”י קוסמטיקאית רפואית בעלת ניסיון רב במגוון רחב של טיפולי פנים. בהתאם לגישה ההוליסטית בקרנית מלמד, הטיפול מתבצע ברגישות מלאה ולאחר אבחון מקצועי והתאמת הטיפול והתכשירים למצב העור ואורח חיי האישה בתקופת ההיריון.

במהלך הטיפול אנו משתמשים בתכשירים איכותיים המובילים והמותאמים במיוחד לטיפול בנשים הרות. הטיפול משלב עיסוי מפנק להמרצת מחזור הדם ולהרגשת פינוק ורוגע. טיפול הריון בקרנית מלמד יאפשר לך להראות נפלא בזמן ההיריון ולאחריו.

אז אם את בהריון ודוחה את הטיפול מחשש כלשהו, התקשרי לקרנית מלמד 03-5238787, קבלי ייעוץ ותוכלי להינות מעור בריא ומראה אסתטי גם בתקופת ההיריון ולאחריה.

טיפולי פנים לכלות​

טיפולי פנים לכלות

כל כלה מוטרדת בשאלה, איך זה שבקטלוגים של שמלות הכלה, הדוגמניות המצולמות נראות כל כך רעננות ועור הפנים שלהן חלק ומושלם? איך גם את יכולה ליהנות ממראה פנים מושלם ביום החתונה?

טיפול פנים קלאסי​

טיפול פנים קלאסי

הטיפול הקלאסי הינו הטיפול הבסיסי והחשוב ביותר בשגרת הטיפוח ושמירה על בריאות העור. מטרתו לנקות, לחדש ולחסן את העור מפני פגעי אורח החיים המודרני, חשיפה לשמש, הסביבה ועוד..

טיפול פנים מולטי ויטמין​

טיפול פנים מולטי ויטמין

טיפול מולטי ויטמין הינו טיפול פנים המשלב פילינג ייחודי המסייע לחידוש, שיקום והחייאת העור. הטיפול מתמקד בהחדרת ויטמינים בריכוז גבוה והגברת ייצור הקולגן ומתבצע תוך כדי עיסוי מהנה ומרגיע של עור הפנים,המחשוף והידיים .מטרת הטיפול הינו להעניק לעור מראה בריא זוהר ורענן. הטיפול אידיאלי לבעלי עור עייף, חסר ברק, ובעל נזקי שמש וסימני הזדקנות מתקדמים,מומלץ מאד לאנשים מעשנים.

טיפול יופי​

טיפול יופי

להראות זוהרת בזמן קצר! גם המקפידות על שגרת טיפוח ובריאות העור, מעוניינות להיראות במיטבם תוך זמן קצר לקראת אירוע חשוב או סתם לצורך ההרגשה הטובה של הגוף והנפש. טיפול יופי יעניק לך מראה זוהר, ורענן למשך 72 שעות. מטרת הטיפול הינה “להציג” את העור במיטבו ע”י שיפור הטקסטורה, מיצוק וטשטוש קמטוטים, החדרת לחות ומתן ברק. הטיפול אינו פולשני וללא תופעות לוואי ומשלב ברובו פינוק ורוגע.

טיפול פנים לגבר​

טיפול פנים לגבר

גם לך מגיע להרגיש צעיר, בריא ורענן. כיום ניתן לחוש בבירור את תהליך השינוי והמודעות הגוברת בקרב הגברים לשמירה על שגרת טיפוח, בריאות ומראה העור. הגברים מפרגנים לעצמם, ומשקיעים בחזותם

טיפול פנים בהריון​

טיפול פנים בהריון

למראה בריא בזמן ההיריון ולאחריו. בתשעת חודשי ההיריון גוף האישה עובר שינויים רבים ובעור הפנים בפרט. שינויים אלו גורמים להתפתחות של כתמים חומים על הלחיים, על המצח, וסביב העיניים. בהריון כנסי.

אקנה​

אקנה

פצעי האקנה הם אחד הפגמים האסתטיים המשפיעים באופן משמעותי על הביטחון העצמי, התפקוד החברתי ומצב הרוח. “במרכז קרנית מלמד “הטיפול באקנה הינו בעל חשיבות עליונה תוך מתן דגש על שיטת טיפול מקיפה וליווי אישי של המטופל משלב האבחון דרך הטיפול האישי בבית ועד להשלמת התוצאה הרצויה.

אנטי אייג’ינג​

אנטי אייג’ינג

טיפול לעיכוב ומניעת הזדקנות העור נדרש כבר בגילאי 25 ומעלה וגם לאלו שעדיין לא נראו אצלם קמטוטים, כדי “להקדים תרופה למכה” ולמנוע מקמטי ההבעה להפוך לקמטים סטאטיים, ולהגן על העור הבריא והיפה. הטיפול מתאים כמובן גם לכל אדם שעורו מגלה סימני הזדקנות ראשונים כגון מרקם לא אחיד, קמטוטים, רפיון של העור, קמטי הבעה בולטים וחוסר ברק.

טיפולי הבהרה​

טיפולי הבהרה

לגוון עור אחיד וללא כתמים .תהליך הזדקנות העור מביא איתו לרוב שינויים בגוון העור והופעת כתמי גיל באזורי הפנים, כפות הידיים והדקולטה. בנוסף, אורך החיים המודרני והחשיפה המרובה לשמש מאיצים תהליכים אלו .בהתאמה מקצועית ונכונה של התכשירים הפעילים בהתאם לסוג הכתם ועומקו בעור ניתן לבצע קילוף של הכתם והחדרה של חומרי הבהרה לתאים המייצרים את הפיגמנט ובכך לעכב התפתחות הכתם ולפרקו בהדרגה.

פילינג​

פילינג

פילינג הוא טיפול קוסמטי, שמטרתו לחדש את העור ולתת לו מראה צעיר ורענן יותר על ידי קילוף של שכבות העור העליונות. גורם להסרת חלקים פגומים ומתים, גירוי ליצירת רקמות חיבור ותאים חדשים ומהווה אמצעי יעיל ואפקטיבי לחידוש העור. הפילינג יכול להוות הכנה אידיאלית של העור לטיפולי אנטי אייג’ינג או הבהרה, כטיפול משקם לפני ולאחר אקנה או כ”זרז” לשיפור תאי העור בטיפולים קוסמטיים אחרים.

פילינג​

טיפולי פנים מומלצים

בתוך מגוון טיפולי הפנים המוצעים המבוססים על שיטות טיפול שונות, טכנולוגיות שונות וחידושים המתרחשים כל הזמן בתחום טיפולי הפנים, יש צורך לעצור רגע ולעשות סדר. איזה טיפולי פנים מומלצים על מנת לשמור על עור פנים רענן בכל גיל. הפנים שלנו חשופות כל הזמן ומהוות את נקודת המיקוד הראשונה של העולם החיצון כשאנשים מביטים בנו.