טיפול אנטי אייג’ינג

אנטי אייג’ינג Anti Aging – להשאיר את השנים מאחור..

תהליך הזדקנות העור

באופן טבעי, עם השנים גופנו מתעייף ומזדקן ואיתו גם העור שלנו ועור הפנים בפרט. תהליך ההזדקנות הפיסיולוגי בעור מתאפיין בעיקר בייצור מופחת של סיבי קולגן ואלסטין האחראים על גמישות ומוצקות העור, החלשות הסיבים הקיימים ויכולת ספיחת הלחות בהם, מחסור בויטמינים ונוגדי חמצון וייצור מופחת של זיעה וסבום להזנת העור. תהליכי ההזדקנות גורמים לגוון לא אחיד של העור, לרפיון, יובש וחוסר ברק, הופעת קמטים וקמטוטים וכן כתמים שונים. אורח החיים המודרני המתאפיין לרוב בתזונה לקויה, חשיפה מרובה לשמש, עישון,זיהום אוויר,לחצים ומתח נפשי וחוסר בזמן לשגרת טיפוח, גורם להאצת תהליך ההזדקנות של העור ושל עור הפנים בפרט אצל מבוגרים ומתבגרים כאחד. לכן, המלחמה בתהליך הזדקנות העור מתחלקת לשניים :

  • Aging – טיפול והעלמת סימני ההזדקנות הקיימים שכבר נוצרו.
  • Anti Aging – טיפול לעיכוב ומניעת הופעתם של סימני ההזדקנות. לקוחות קרנית מלמד נהנות מפתרון מצוין בשני המקרים. לכן, אנו ממליצים בחום על טיפול האנטי אייג’ינג שכשמו כן הוא, עיכוב תהליך ההזדקנות וכבר בגיל צעיר.
טיפול אנטי אייג’ינג

למי זה מתאים?

טיפול לעיכוב ומניעת הזדקנות העור נדרש כבר בגילאי 25 ומעלה וגם לאלו שעדיין לא נראו אצלם קמטוטים, כדי “להקדים תרופה למכה” ולמנוע מקמטי ההבעה להפוך לקמטים סטאטיים, ולהגן על העור הבריא והיפה. הטיפול מתאים כמובן גם לכל אדם שעורו מגלה סימני הזדקנות ראשונים כגון מרקם לא אחיד, קמטוטים, רפיון של העור, קמטי הבעה בולטים וחוסר ברק. י

יתרונות הטיפול בקרנית מלמד

הקו המנחה בטיפולי האנטי אייג’ינג שלנו הוא חידוש העור ואיזון ושמירה על רמת לחות תקינה. חידוש העור מתבצע ע”י קילוף איטי ומבוקר של שכבות עליונות והסרת תאים מתים במטרה ליצור צמיחה מחודשת של רקמת העור למראה בריא וצעיר. תהליך הקילוף נעשה ע”י שימוש בחומצות אלפא וביתא הידרוקסיות בעלות בסיס רפואי ומדעי מוצק המוכיח את יכולתן בהעלמת קמטים עדינים והצערת מראה העור.

שילוב בין חומצות אלו מעלה את רמת הלחות בעור, מגביר זרימת דם לפנים, וגורם לייצור מוגבר של סיבים אלסטים למיצוק העור. איזון ושמירת רמת הלחות בעור נעשים הן ע”י שילוב החומצות והן ע”י החדרת קומפלקס של ויטמינים ונוגדי חמצון המגנים על התא ומחזקים את המערכת החיסונית של העור. בנוסף,שימוש בחומצה הילארונית המלחחת את פני העור ומונעת בריחת לחות.

בקרנית מלמד אנו מקפידים על אבחון מקצועי של מצב העור,הגדרת מטרת הטיפול והתאמת הטיפול והתכשירים באופן אישי לכל לקוחה ובהתאם לאורח חייה. בדומה לשאר הטיפולים המוצעים במרכז קרנית מלמד, משלבים גם טיפולי האנטי אייג’ינג יעילות ואפקטיביות טיפולית עם פינוק, הנאה ורוגע. לאורך כל הטיפול זוכה המטופלת לעיסויים מהנים, שמטרתם להחדיר לעור חומרים פעילים ולהותיר אותו נינוח, רענן וקורן.

במטרה להגיע לתוצאה הרצויה במראה העור ולעיכוב אמיתי בתהליך הזדקנות, ממומלץ לשלב בין טיפול ע”י קוסמטיקאית רפואית מקצועית וטיפול אישי בבית. הטיפול בקרנית מלמד כולל סדרה בת שישה מפגשים בני שעה, במרווחים של 14-10 ימים (בהתאם לתגובת העור לטיפול). הטיפול בבית כולל שימוש בתכשירים קוסמטיים שונים ומלווה בהדרכה צמודה ומתן מענה לכל שאלה ובעיה שמתעוררת.

אז במקום להגיד “פעם הייתי צעירה ויפה” התקשרי לקרנית מלמד 03-5238787 , קבלי ייעוץ ותרוויחי מראה בריא, צעיר ורענן לאורך שנים.

טיפולי פנים לכלות​

טיפולי פנים לכלות

כל כלה מוטרדת בשאלה, איך זה שבקטלוגים של שמלות הכלה, הדוגמניות המצולמות נראות כל כך רעננות ועור הפנים שלהן חלק ומושלם? איך גם את יכולה ליהנות ממראה פנים מושלם ביום החתונה?

טיפול פנים קלאסי​

טיפול פנים קלאסי

הטיפול הקלאסי הינו הטיפול הבסיסי והחשוב ביותר בשגרת הטיפוח ושמירה על בריאות העור. מטרתו לנקות, לחדש ולחסן את העור מפני פגעי אורח החיים המודרני, חשיפה לשמש, הסביבה ועוד..

טיפול פנים מולטי ויטמין​

טיפול פנים מולטי ויטמין

טיפול מולטי ויטמין הינו טיפול פנים המשלב פילינג ייחודי המסייע לחידוש, שיקום והחייאת העור. הטיפול מתמקד בהחדרת ויטמינים בריכוז גבוה והגברת ייצור הקולגן ומתבצע תוך כדי עיסוי מהנה ומרגיע של עור הפנים,המחשוף והידיים .מטרת הטיפול הינו להעניק לעור מראה בריא זוהר ורענן. הטיפול אידיאלי לבעלי עור עייף, חסר ברק, ובעל נזקי שמש וסימני הזדקנות מתקדמים,מומלץ מאד לאנשים מעשנים.

טיפול יופי​

טיפול יופי

להראות זוהרת בזמן קצר! גם המקפידות על שגרת טיפוח ובריאות העור, מעוניינות להיראות במיטבם תוך זמן קצר לקראת אירוע חשוב או סתם לצורך ההרגשה הטובה של הגוף והנפש. טיפול יופי יעניק לך מראה זוהר, ורענן למשך 72 שעות. מטרת הטיפול הינה “להציג” את העור במיטבו ע”י שיפור הטקסטורה, מיצוק וטשטוש קמטוטים, החדרת לחות ומתן ברק. הטיפול אינו פולשני וללא תופעות לוואי ומשלב ברובו פינוק ורוגע.

טיפול פנים לגבר​

טיפול פנים לגבר

גם לך מגיע להרגיש צעיר, בריא ורענן. כיום ניתן לחוש בבירור את תהליך השינוי והמודעות הגוברת בקרב הגברים לשמירה על שגרת טיפוח, בריאות ומראה העור. הגברים מפרגנים לעצמם, ומשקיעים בחזותם

טיפול פנים בהריון​

טיפול פנים בהריון

למראה בריא בזמן ההיריון ולאחריו. בתשעת חודשי ההיריון גוף האישה עובר שינויים רבים ובעור הפנים בפרט. שינויים אלו גורמים להתפתחות של כתמים חומים על הלחיים, על המצח, וסביב העיניים. בהריון כנסי.

אקנה​

אקנה

פצעי האקנה הם אחד הפגמים האסתטיים המשפיעים באופן משמעותי על הביטחון העצמי, התפקוד החברתי ומצב הרוח. “במרכז קרנית מלמד “הטיפול באקנה הינו בעל חשיבות עליונה תוך מתן דגש על שיטת טיפול מקיפה וליווי אישי של המטופל משלב האבחון דרך הטיפול האישי בבית ועד להשלמת התוצאה הרצויה.

אנטי אייג’ינג​

אנטי אייג’ינג

טיפול לעיכוב ומניעת הזדקנות העור נדרש כבר בגילאי 25 ומעלה וגם לאלו שעדיין לא נראו אצלם קמטוטים, כדי “להקדים תרופה למכה” ולמנוע מקמטי ההבעה להפוך לקמטים סטאטיים, ולהגן על העור הבריא והיפה. הטיפול מתאים כמובן גם לכל אדם שעורו מגלה סימני הזדקנות ראשונים כגון מרקם לא אחיד, קמטוטים, רפיון של העור, קמטי הבעה בולטים וחוסר ברק.

טיפולי הבהרה​

טיפולי הבהרה

לגוון עור אחיד וללא כתמים .תהליך הזדקנות העור מביא איתו לרוב שינויים בגוון העור והופעת כתמי גיל באזורי הפנים, כפות הידיים והדקולטה. בנוסף, אורך החיים המודרני והחשיפה המרובה לשמש מאיצים תהליכים אלו .בהתאמה מקצועית ונכונה של התכשירים הפעילים בהתאם לסוג הכתם ועומקו בעור ניתן לבצע קילוף של הכתם והחדרה של חומרי הבהרה לתאים המייצרים את הפיגמנט ובכך לעכב התפתחות הכתם ולפרקו בהדרגה.

פילינג​

פילינג

פילינג הוא טיפול קוסמטי, שמטרתו לחדש את העור ולתת לו מראה צעיר ורענן יותר על ידי קילוף של שכבות העור העליונות. גורם להסרת חלקים פגומים ומתים, גירוי ליצירת רקמות חיבור ותאים חדשים ומהווה אמצעי יעיל ואפקטיבי לחידוש העור. הפילינג יכול להוות הכנה אידיאלית של העור לטיפולי אנטי אייג’ינג או הבהרה, כטיפול משקם לפני ולאחר אקנה או כ”זרז” לשיפור תאי העור בטיפולים קוסמטיים אחרים.

פילינג​

טיפולי פנים מומלצים

בתוך מגוון טיפולי הפנים המוצעים המבוססים על שיטות טיפול שונות, טכנולוגיות שונות וחידושים המתרחשים כל הזמן בתחום טיפולי הפנים, יש צורך לעצור רגע ולעשות סדר. איזה טיפולי פנים מומלצים על מנת לשמור על עור פנים רענן בכל גיל. הפנים שלנו חשופות כל הזמן ומהוות את נקודת המיקוד הראשונה של העולם החיצון כשאנשים מביטים בנו.