טיפולי הבהרה

לגוון עור אחיד וללא כתמים

תהליך הזדקנות העור מביא איתו לרוב שינויים בגוון העור והופעת כתמי גיל באזורי הפנים, כפות הידיים והדקולטה. בנוסף, אורך החיים המודרני והחשיפה המרובה לשמש בייחוד במדינה כמו ישראל, מאיצים תהליכים אלו ובנוסף לכתמי הגיל, רבים מאיתנו סובלים כבר בגיל צעיר מכתמים שונים בעור הנגרמים בד”כ מסיבות תורשתיות, חשיפה לשמש, תזונה לקויה, שינויים הורמונאליים ואף אקנה או טראומות אחרות שעבר העור. תופעה זו נקראת פיגמנטציה ושכיחותה בקרב אוכלוסייה מגוונת. הפיגמנטציה נוצרת כתוצאה מהפרשה מוגברת של מלנין שהוא פיגמנט הקובע את צבע עורנו ומיוצר על ידי תאים בשם מלונוציטים.

טיפולי הבהרה

מהו הטיפול?

באמצעות שימוש בחומרים פעילים המותאמים למקור הכתם, סוגו ועומקו ניתן לטשטש ולהבהיר כתמים בעור. מטרת הטיפול הינה ליצור גוון אחיד למראה צעיר ובריא של העור לאורך זמן תוך הבהרה והעלמת כתמים קיימים והימנעות מהיווצרות כתמים חדשים. בהתאמה מקצועית ונכונה של התכשירים הפעילים בהתאם לסוג הכתם ועומקו, ניתן לבצע קילוף של הכתם והחדרה של חומרי הבהרה לתאים המייצרים את הפיגמנט ובכך לעכב התפתחות הכתם ולפרקו בהדרגה.

למי מתאים הטיפול ?

טיפול הבהרה מתאים לכל אחד ואחת הסובלים מגוון עור לא אחיד ומכתמים שונים בעור ובפנים בפרט. המקדים לטפל בתופעה עם התחלתה, ימנע בעתיד מטיפולים מורכבים לחידוש העור כתוצאה מהתפשטותה והחמרתה של הפיגמנטציה. חשוב לציין שהטיפול בפיגמנטציה משתנה בהתאם לגוון העור של המטופל וכי גם בעלי גוון עור כהה יוכלו ליהנות מיתרונות טיפול ההבהרה.

תיאום ציפיות

חשוב לדעת שתהליך הבהרת כתמי עור אינו קל ומהיר וכי כמו שהכתם מתפתח בהדרגה גם תהליך הבהרתו הדרגתי. לעיתים אף לא ניתן להעלים לחלוטין את הכתם אלא רק להבהירו במידה משמעותית. אבחון הכתם ע”י גורם מקצועי והתאמת הטיפול והתכשירים הינו קריטי להשגת התוצאה. כמו כן, חשוב גם להקפיד על טיפול יום יומי ונכון בבית ע”פ הנחיית הצוות המקצועי. שילוב בין טיפול ע”י קוסמטיקאית רפואית עם טיפול ביתי יביא להבהרה הדרגתית של הכתם, להיעלמותו ולמניעת הופעתם של כתמים עתידיים. במקום הכתמים יופיע עור פנים זוהר וקורן ובגוון אחיד.

יתרונות הטיפול בקרנית מלמד בקרנית מלמד

טיפולי ההבהרה מבוצעים ע”י קוסמטיקאית רפואית מנוסה במגוון טיפולי פנים ובאמצעות תכשירי ההבהרה האיכותיים ביותר והמובילים בתחום. טרם הטיפול מתבצע אבחון מקצועי ומעמיק של מצב העור, סוג הכתם ועומקו במטרה להתאים את התכשירים וריכוז החומרים הפעילים ואופן הטיפול לצורך השגת המטרה הרצויה.

הטיפול הינו מקיף ומתמקד בשתי שכבות :

  • השכבה הראשונה היא שכבת העור החיצונית,השכבה הקרנית. בטיפול בה משתמשים בחומרי קילוף, המסייעים להסרת הכתם ברובד השטחי.
  • השכבה השנייה היא השכבה הפנימית יותר, המכונה השכבה הבזלית. במהלך הטיפול מוחדרים לתוכה חומרי הבהרה, המגיעים לאזור המלנוציטים ומבצעים תהליכים המעכבים את ייצור המלנין.

לעתים יידרש לבצע קילופים משמעותיים יותר של השכבה הקרנית, לצורך חדירה טובה יותר של חומרי ההבהרה הפוגעים בייצור המלנין ולעתים, לעומת זאת, תידרש סדרה בת שישה עד שמונה טיפולים, לצורך קילוף עדין יותר והדרגתי תוך החדרת חומרי הבהרה פעילים במיוחד. לאורך כל תהליך הטיפול, יעקוב הצוות המקצועי שלנו אחר תגובת העור והתקדמות הטיפול תוך ליווי אישי והדרכה לטיפול בבית עד להשגת התוצאה הרצוייה.

אז אם נמאס לך מהכתמים ואת מתגעגעת למראה עור אחיד ובריא, התקשרי לקרנית מלמד 03-5238787 , קבלי ייעוץ ותיהני מהפתרון המושלם עבורך להבהרת כתמים.

טיפולי פנים לכלות​

טיפולי פנים לכלות

כל כלה מוטרדת בשאלה, איך זה שבקטלוגים של שמלות הכלה, הדוגמניות המצולמות נראות כל כך רעננות ועור הפנים שלהן חלק ומושלם? איך גם את יכולה ליהנות ממראה פנים מושלם ביום החתונה?

טיפול פנים קלאסי​

טיפול פנים קלאסי

הטיפול הקלאסי הינו הטיפול הבסיסי והחשוב ביותר בשגרת הטיפוח ושמירה על בריאות העור. מטרתו לנקות, לחדש ולחסן את העור מפני פגעי אורח החיים המודרני, חשיפה לשמש, הסביבה ועוד..

טיפול פנים מולטי ויטמין​

טיפול פנים מולטי ויטמין

טיפול מולטי ויטמין הינו טיפול פנים המשלב פילינג ייחודי המסייע לחידוש, שיקום והחייאת העור. הטיפול מתמקד בהחדרת ויטמינים בריכוז גבוה והגברת ייצור הקולגן ומתבצע תוך כדי עיסוי מהנה ומרגיע של עור הפנים,המחשוף והידיים .מטרת הטיפול הינו להעניק לעור מראה בריא זוהר ורענן. הטיפול אידיאלי לבעלי עור עייף, חסר ברק, ובעל נזקי שמש וסימני הזדקנות מתקדמים,מומלץ מאד לאנשים מעשנים.

טיפול יופי​

טיפול יופי

להראות זוהרת בזמן קצר! גם המקפידות על שגרת טיפוח ובריאות העור, מעוניינות להיראות במיטבם תוך זמן קצר לקראת אירוע חשוב או סתם לצורך ההרגשה הטובה של הגוף והנפש. טיפול יופי יעניק לך מראה זוהר, ורענן למשך 72 שעות. מטרת הטיפול הינה “להציג” את העור במיטבו ע”י שיפור הטקסטורה, מיצוק וטשטוש קמטוטים, החדרת לחות ומתן ברק. הטיפול אינו פולשני וללא תופעות לוואי ומשלב ברובו פינוק ורוגע.

טיפול פנים לגבר​

טיפול פנים לגבר

גם לך מגיע להרגיש צעיר, בריא ורענן. כיום ניתן לחוש בבירור את תהליך השינוי והמודעות הגוברת בקרב הגברים לשמירה על שגרת טיפוח, בריאות ומראה העור. הגברים מפרגנים לעצמם, ומשקיעים בחזותם

טיפול פנים בהריון​

טיפול פנים בהריון

למראה בריא בזמן ההיריון ולאחריו. בתשעת חודשי ההיריון גוף האישה עובר שינויים רבים ובעור הפנים בפרט. שינויים אלו גורמים להתפתחות של כתמים חומים על הלחיים, על המצח, וסביב העיניים. בהריון כנסי.

אקנה​

אקנה

פצעי האקנה הם אחד הפגמים האסתטיים המשפיעים באופן משמעותי על הביטחון העצמי, התפקוד החברתי ומצב הרוח. “במרכז קרנית מלמד “הטיפול באקנה הינו בעל חשיבות עליונה תוך מתן דגש על שיטת טיפול מקיפה וליווי אישי של המטופל משלב האבחון דרך הטיפול האישי בבית ועד להשלמת התוצאה הרצויה.

אנטי אייג’ינג​

אנטי אייג’ינג

טיפול לעיכוב ומניעת הזדקנות העור נדרש כבר בגילאי 25 ומעלה וגם לאלו שעדיין לא נראו אצלם קמטוטים, כדי “להקדים תרופה למכה” ולמנוע מקמטי ההבעה להפוך לקמטים סטאטיים, ולהגן על העור הבריא והיפה. הטיפול מתאים כמובן גם לכל אדם שעורו מגלה סימני הזדקנות ראשונים כגון מרקם לא אחיד, קמטוטים, רפיון של העור, קמטי הבעה בולטים וחוסר ברק.

טיפולי הבהרה​

טיפולי הבהרה

לגוון עור אחיד וללא כתמים .תהליך הזדקנות העור מביא איתו לרוב שינויים בגוון העור והופעת כתמי גיל באזורי הפנים, כפות הידיים והדקולטה. בנוסף, אורך החיים המודרני והחשיפה המרובה לשמש מאיצים תהליכים אלו .בהתאמה מקצועית ונכונה של התכשירים הפעילים בהתאם לסוג הכתם ועומקו בעור ניתן לבצע קילוף של הכתם והחדרה של חומרי הבהרה לתאים המייצרים את הפיגמנט ובכך לעכב התפתחות הכתם ולפרקו בהדרגה.

פילינג​

פילינג

פילינג הוא טיפול קוסמטי, שמטרתו לחדש את העור ולתת לו מראה צעיר ורענן יותר על ידי קילוף של שכבות העור העליונות. גורם להסרת חלקים פגומים ומתים, גירוי ליצירת רקמות חיבור ותאים חדשים ומהווה אמצעי יעיל ואפקטיבי לחידוש העור. הפילינג יכול להוות הכנה אידיאלית של העור לטיפולי אנטי אייג’ינג או הבהרה, כטיפול משקם לפני ולאחר אקנה או כ”זרז” לשיפור תאי העור בטיפולים קוסמטיים אחרים.

פילינג​

טיפולי פנים מומלצים

בתוך מגוון טיפולי הפנים המוצעים המבוססים על שיטות טיפול שונות, טכנולוגיות שונות וחידושים המתרחשים כל הזמן בתחום טיפולי הפנים, יש צורך לעצור רגע ולעשות סדר. איזה טיפולי פנים מומלצים על מנת לשמור על עור פנים רענן בכל גיל. הפנים שלנו חשופות כל הזמן ומהוות את נקודת המיקוד הראשונה של העולם החיצון כשאנשים מביטים בנו.