טיפול וטיפוח לגברים

DEEP CLEANING MEN FACIL

טיפול וטיפוח לגברים לניקוי וחידוש העור 

טיפולי פנים לגבר – כי גם לך מגיע להרגיש צעיר, בריא ורענן

העור הוא האיבר הרגיש והחשוף ביותר בגופנו. תהליך ההזדקנות ופגעי מזג האוויר ואורח החיים המודרני באים לידי ביטוי קודם כל בעור ועל עור הפנים בפרט. דווקא הגברים חשופים יותר לפגעים בעור כתוצאה מנטייתם לעור שמן והשפעת הגילוח ע”י צמיחת שיער הפוכה או גירויים ואדמומיות.

ניתן לחוש בבירור את תהליך השינוי והמודעות הגוברת בקרב הגברים לשמירה על שגרת טיפוח, בריאות ומראה העור. הגברים מפרגנים לעצמם, משקיעים בחזותם ונהנים מהתהליך ומתוצאותיו.

טיפוח לגבר מהו הטיפול?

טיפול פנים לגבר הינו הטיפול הבסיסי והחשוב ביותר מתוך מגוון טיפולים המותאמים לעור הגברי. מטרתו לנקות, לחדש ולחסן את העור מפני פגעי אורח החיים המודרני,השפעת הגילוח, הסביבה והרדיקלים החופשיים. הטיפול יכול להיות מבוצע כטיפול תקופתי בודד על מנת לשמר את עור הפנים, כטיפול ראשון בסדרה להאצת התחדשות העור, או כהכנה לטיפולים מורכבים בהמשך.

למי מתאים הטיפול?

ככל שהגבר יתמיד על ניקיון, טיפול, וההגנה על העור בגיל מוקדם, כך ימנע מטיפולים מורכבים לתיקון פגעים בעתיד. טיפול פנים לגבר מומלץ לגברים אשר מעוניינים לשמור על מראה נקי, בריא, צעיר וחיוני לאורך זמן ולאלו האוהבים להתפנק ולפרגן לעצמם.

יתרונות הטיפול בקרנית מלמד

הטיפול לגבר בקרנית מלמד מבוצע ע”י קוסמטיקאית רפואית בעלת ניסיון רב במגוון רחב של טיפולי פנים לגברים. הטיפול מתחיל באבחון מקצועי ומעמיק של סוג ומצב העור לצורך התאמה אישית של התכשירים הפעילים וקביעת אופן ביצוע הטיפול לרבות הטיפול האישי בבית. הגישה ההוליסטית של קרנית מלמד מקפידה על שילוב של טיפול פיזי המכיל גם הנאה ורוגע תוך כדי התהליך הטיפולי עם הכרה וטיפול “בשורש הבעיה” ובהתחשב באורח חיי המטופל ואישיותו.

מהו כולל הטיפול?

  • פילינג המותאם אישית ומבוסס על קומפלקס של חומצות פעילות לניקוי וחידוש העור וכהכנה לקליטת החומרים הפעילים.
  • ניקוי וניקוז קומדונים (ניקוי עמוק).
  • תמציות צמחים לחיטוי והרגעה.
  • עיסוי מפנק בפנים ובשכמות באמצעות שמנים ארומתראפיים.
  • שילוב של מסיכות שונות להרגעה, קירור, מיצוק ולטיפול בהתאם לצרכי העור.
  • הזנת העור בלחות והגנה.
אז אם אתה גבר?!

התקשר אלינו 072-3971859, קבל ייעוץ טיפול וטיפוח לגברים ותוכל ליהנות ממראה בריא וצעיר לאורך זמן.

 

קראו עוד
לקביעת שיחת ייעוץ
מוצרים מומלצים קשורים
מאמרים בנושא
תפריט
לקביעת ייעוץ

אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן Cookies כדי לספק לך את חווית השימוש הטובה ביותר באתרנו. לחצו כאן כדי ללמוד עוד