טיפולי אנטי אייג’ינג

אנטי אייג’ינג Anti Aging – להשאיר את השנים מאחור.

למי זה מתאים?

אנטי אייגינג טיפול לעיכוב ומניעת הזדקנות העור נדרש כבר בגילאי 25 ומעלה וגם לאלו שעדיין לא נראו אצלם קמטוטים, כדי “להקדים תרופה למכה” ולמנוע מקמטי ההבעה להפוך לקמטים סטאטיים, ולהגן על העור הבריא והיפה. הטיפול מתאים כמובן גם לכל אדם שעורו מגלה סימני הזדקנות ראשונים כגון מרקם לא אחיד, קמטוטים, רפיון של העור, קמטי הבעה בולטים וחוסר ברק.

טיפולי אנטי אייג’ינג

יתרונות הטיפול בקרנית מלמד

הקו המנחה בטיפולי האנטי אייג’ינג שלנו הוא חידוש העור ואיזון ושמירה על רמת לחות תקינה. חידוש העור מתבצע ע”י קילוף איטי ומבוקר של שכבות עליונות והסרת תאים מתים במטרה ליצור צמיחה מחודשת של רקמת העור למראה בריא וצעיר. תהליך הקילוף נעשה ע”י שימוש בחומצות אלפא וביתא הידרוקסיות בעלות בסיס רפואי ומדעי מוצק המוכיח את יכולתן בהעלמת קמטים עדינים והצערת מראה העור. שילוב בין חומצות אלו מעלה את רמת הלחות בעור, מגביר זרימת דם לפנים, וגורם לייצור מוגבר של סיבים אלסטים למיצוק העור. איזון ושמירת רמת הלחות בעור נעשים הן ע”י שילוב החומצות והן ע”י החדרת קומפלקס של ויטמינים ונוגדי חמצון המגנים על התא ומחזקים את המערכת החיסונית של העור. בנוסף,שימוש בחומצה הילארונית המלחחת את פני העור ומונעת בריחת לחות.

בקרנית מלמד אנו מקפידים על אבחון מקצועי של מצב העור,הגדרת מטרת הטיפול והתאמת הטיפול והתכשירים באופן אישי לכל לקוחה ובהתאם לאורח חייה. בדומה לשאר הטיפולים המוצעים במרכז קרנית מלמד, משלבים גם טיפולי האנטי אייג’ינג יעילות ואפקטיביות טיפולית עם פינוק, הנאה ורוגע. לאורך כל הטיפול זוכה המטופלת לעיסויים מהנים, שמטרתם להחדיר לעור חומרים פעילים ולהותיר אותו נינוח, רענן וקורן. במטרה להגיע לתוצאה הרצויה במראה העור ולעיכוב אמיתי בתהליך הזדקנות, ממומלץ לשלב בין טיפול ע”י קוסמטיקאית רפואית מקצועית וטיפול אישי בבית. הטיפול בקרנית מלמד כולל סדרה בת שישה מפגשים בני שעה, במרווחים של 14-10 ימים (בהתאם לתגובת העור לטיפול). הטיפול בבית כולל שימוש בתכשירים קוסמטיים שונים ומלווה בהדרכה צמודה ומתן מענה לכל שאלה ובעיה שמתעוררת.

אז במקום להגיד “פעם הייתי צעירה ויפה” התקשרי לקרנית מלמד 0723934500 , קבלי ייעוץ ותרוויחי מראה בריא, צעיר ורענן לאורך שנים.