טיפולים קוסמטיים בבני נוער

תקופת העשרה בעייתית במיוחד כשמדובר בטיפוח ויופי.

מצד אחד הגוף המתבגר העובר טלטלות הורמונאליות הבאות לידי ביטוי בעור פנים שמנוני, בהופעת פצעונים ודלקות בעור הפנים, בשיעור יתר , ומצד שני זו תקופה בה דימוי הגוף משמעותי במיוחד.

בני הנוער נמצאים במצב בעייתי. מצד אחד חשיבות המראה החיצוני והרגשתם שלהם בתוך גופם משמעותיות ביותר, מצד שני הגוף בוגד בהם, פצעונים מופיעים על הפנים, שיער צומח במקומות בהם הוא לא אמור להיות.

עבור בני נוער הסובלים מתופעות כאלה טיפולים קוסמטיים הם חובה.

הקוסמטיקאית לא רק תטפל בבעיות העור והשיער המיותר אלא גם תנחה ותלמד את הנער/ה איך לטפל בעצמם בעור הפנים, ותדגיש את חשיבות אורח החיים הבריא כחלק מהתהליך הטיפולי בבעיות העור.

בדרך זו ייהנו בני הנוער לא רק משיפור משמעותי במראה העור אלא גם מהרגלי חיים בריאים שילוו אותם בהמשך ויאפשרו להם לשמור על בריאותם הכללית.

הטיפול בעור הפנים המתבגר אינו צריך להיעשות בחומרים חריפים, למרות הפיתוי “לחסל” את האקנה. שימוש בתכשירים קוסמטיים חריפים עלול להחמיר את התופעה ולהשאיר בעור צלקות וכתמים לאחר שהפצעונים יעברו.

הטיפול באקנה הנעורים הוא תהליך סדרתי והדרגתי ויש לבחור את הקוסמטיקאית הנכונה שתוביל את התהליך.

כשמדובר בהסרת שיער מיותר אצל בני נוער, אי אפשר להתעלם מהצורך הנפשי של הנערה (ברוב המקרים).

השיער המיותר מביך את הנערה ובגיל הרגיש של שנות העשרה מעיק ועלול לפגוע בדימוי האישי שלה למשך המשך חייה.

לכן, למרות התלבטויות של הרבה אמהות אין גיל שמותר בו להתחיל. ההחלטה להיפטר משיער מיותר אצל נערות קשורה ברמת המבוכה שהשיער הזה גורם לנערה ולעד כמה היא רוצה להיפטר ממנו, ולא בגיל הכרונולוגי.

גם כשמדובר בהסרת שיער מיותר אצל בני נעורים חשוב לבחור את הקוסמטיקאית המתאימה לביצוע העבודה.

קוסמטיקאית מנוסה בעבודה על בני נעורים, המסוגלת לטפל בבעיות העור והשיער המיותר אצל בני הנעורים בהצלחה ולעשות את זה בגישה הנכונה.

 
לוגו קרנית מלמד

072-3971859 | גורדון 27, ת"א | ימים א'-ה': 09:00-21:00 | יום ו': 09:00-15:00

* חניה חינם ללקוחותינו בתאום מראש