אפילציה – הסרת שיער SHR במחט חשמלית

הטיפול הבטוח והמקצועי הסרת שיער SHR לצמיתות – אפילציה!

הסרת שיער בקרנית מלמד- הדרך היעילה והבטוחה לתוצאה מקסימלית
 
ההתפתחות הטכנולוגית לסרת שיער והביקוש ההולך וגדל יצרו מציאות חדשה בתחום והפכו את הטיפול לנגיש במיוחד לנשים, גברים ובני נוער. עם זאת, ריבוי השיטות ונותני השירותים מקשים מאוד עליכם המטופלים בבחירת המקום והשיטה הטובה והמתאימה ביותר שכן, כולנו רוצים טיפול מהיר, יעיל וידידותי וכמובן, תוצאה אופטימלית לאורך זמן.
 
לאחר שנים של מחקר ונסיון בתחום, מרכז הטיפולים של קרנית מלמד מביא אליך את מהפיכת ה-SHR – הטכנולוגייה המתקדמת והיחידה המאפשרת הליך טיפול יעיל, בטוח ומהיר עם התוצאות הטובות ביותר.
 
רק שילוב של טכנולוגיית ה-SHR עם צוות מקצועי ומיומן ותיאום ציפיות מעמיק, אמין ומקצועי יבטיח לך שביעות רצון מלאה בהשגת התוצאה הרצוייה.
 
בנוסף, לקוחות קרנית מלמד נהנים מהאפשרות לשלם על כל טיפול בנפרד אולם מניסיוננו ולצורך השגת התוצאה הרצוייה, אנו ממליצים על רכישת סדרת טיפולים אשר מקנה גם הנחה משמעותית.
הסרת שיער SHR

מהי טכנולוגית הסרת שיער SHR

טכנולוגיית SHR מבוססת על מקור אור רב עוצמה (AFT) רחב פס, הפועל בתדירות והספק ממוצע גבוהים ובאנרגיה נמוכה. במקום לשרוף את השיער המיותר ולעיתים אף לגרום נזק לעור, מערכת ה-SHR מחממת את זקיקי השערה ואת הרקמה הסובבת אותו באופן מדורג עד להגעה לטמפרטורה הטיפולית מתאימה – ללא כאב – תוך שמירה מרבית על יעילות ההליך ומניעת תופעות לוואי שליליות, כגון: כוויות, אדמומיות ונפיחות..

בניגוד למכשירים מבוססי LASER (כגון IPL) הפועלים בקצב איטי ומסורבל, טכנולוגיית ה-SHR פועלת תוך כדי תנועה (in-motion) ובאופן דינאמי, רציף ומהיר על גבי העור, תוך כיסוי שטחים גדולים. בנוסף, לא נדרשת פעולת אלחוש או כל פעולה אחרת למניעת כאב.

יתרונות השיטה

 • טיפול ללא כאבים ותופעות לוואי
 • ללא כוויות
 • מתאים לכל סוגי העור לרבות עור כהה או שזוף
 • מתאים לרוב סוגי השיער
 • תוצאות מקסימאליות ומהירות
 • גוף חלק לאורך כל תהליך הטיפול
 • אין הגבלת שיזוף או חשיפה לשמש לפני או לאחר הטיפול – מתאים גם בחודשי הקיץ.

תאום ציפיות

תיאום הציפיות הינו שלב חשוב וקריטי בדרך להשגת התוצאה הרצויה ושביעות רצונו של המטופל בכל השיטות הקיימות. כבר בשלב האבחון והייעוץ, מקפידים בקרנית מלמד על הסבר מקיף ותיאום הציפיות תוך דגש על הנושאים הבאים :

 1. ניתן לצפות להפחתה ודילול השיער לטווח ארוך ובשיעור של עד 80% מהמצב ההתחלתי באזור המטופל.
 2. מספר הטיפולים משתנה מאדם לאדם בהתאם לגילו, האזור המטופל, ונתונים פיסיולוגים אחרים.
 3. ככלל, בני נוער יצרכו יותר טיפולים מאדם בוגר עקב התפתחות הורמונאלית שפוחתת עם ההתבגרות.
 4. לרוב, השגת התוצאה הרצויה באזורים המוגדרים הורמונאליים תהיה איטית יותר אצל נשים וגברים כאחד.
 5. טיפולים ושינויים הורמונאליים יכולים לשנות את עובי השיער ולהצמיח שיער במקומות חדשים. שינויים אלו עלולים להיווצר כתוצאה מהריון, זקנה, נטילת תרופות וכדומה.
 6. גוון השיער – הטיפול אינו אפקטיבי על שערות בגוון לבן, בלונדיני או ג’ינג’י.
 7. שיעור יתר ובעיות אחרות יצריכו בד”כ יותר טיפולים אולם עדיין יוכל המטופל ליהנות מגוף חלק לאורך הטיפול ומיתרונות הטיפול ובפרט באזור הפנים.

 

אז אם נמאס לך להתעסק עם שעוות גילוחים והתעסקות תמידית בשיער הגוף, התקשרי למרכז קרנית מלמד 0723934500 , לקבלת יעוץ אישי והפטרי אחד ולתמיד מהשיער המיותר בגופך!