הסרת שיער eLase

הסרת שיער בקרנית מלמד- הדרך היעילה והבטוחה לתוצאות מקסימאליות!

ההתפתחות הטכנולוגית להסרת שיער והביקוש ההולך וגדל יצרו מציאות חדשה בתחום והפכו את הטיפול לנגיש במיוחד לנשים, גברים ובני נוער. עם זאת, ריבוי השיטות ונותני השירותים מקשים מאוד עליכם המטופלים בבחירת המקום והשיטה הטובה והמתאימה ביותר שכן, כולנו רוצים טיפול מהיר, יעיל וידידותי וכמובן, הכי חשוב- תוצאה אופטימאלית לאורך זמן.

לאחר שנים של מחקר וניסיון בתחום, מרכז הטיפולים של קרנית מלמד מביא אליך את מהפיכת ה- eLase – הטכנולוגיה המתקדמת והיחידה המאפשרת הליך טיפול יעיל, בטוח ומהיר עם התוצאות הטובות ביותר.

רק שילוב של טכנולוגיית ה- eLase עם צוות מקצועי ומיומן ותיאום ציפיות מעמיק, אמין ומקצועי יבטיח לך שביעות רצון מלאה בהשגת התוצאה הרצויה.

כל מטופל אצלנו מקבל ייעוץ אישי !

בנוסף, לקוחות קרנית מלמד נהנים מהאפשרות לשלם על כל טיפול בנפרד אולם מניסיוננו המקצועי ולצורך השגת התוצאה הרצויה, אנו ממליצים על רכישת סדרת טיפולים אשר מקנה גם הנחה משמעותית.

הסרת שיער eLase

מהי טכנולוגיית eLase

eLase הינו למעשה מכשיר בטכנולוגיית קרן אור השונה בפעולתו מכל טכנולגייה שהכרנו בעבר. שיטת eLase פועלת באמצעות טכנולוגיה חדשנית, הראשונה והיחידה. הסרת שיער בשיטת eLase היא ללא ספק הדור הבא בהסרת שיער בטוחה ויעילה. השיטה למעשה משתמשת בשילוב של שני סוגי אנרגיה אנרגיית אור ואנרגיית תדרי רדיו ,RF,שעובדות יחדיו לחימום זקיק השערה באופן ממוקד.

למי מתאים הטיפול?

מדובר בשיטה מהפכנית ומהירה. שיטה זו מספקת תוצאות מרביות תוך מספר טיפולים מצומצם להסרת שיער עבור המגוון הרחב ביותר של סוגי השיער וגווני העור השונים וזאת ללא כל תחושת כאב, צריבה או חוסר נוחות ויוצרת טיפולים נטולי כאב ומהירים מאוד בהשוואה לטכנולוגיות מתחרות. בעזרת שיטה זו מתקבלות תוצאות מרביות לעור שזוף.

יתרונות השיטה

  • טיפול ללא כאבים ותופעות לוואי
  • ללא כוויות
  • מתאים לכל סוגי העור לרבות עור כהה או שזוף
  • מתאים לרוב סוגי השיער
  • תוצאות מקסימאליות ומהירות
  • גוף חלק לאורך כל תהליך הטיפול
  • אין הגבלת שיזוף או חשיפה לשמש לפני או לאחר הטיפול – מתאים גם בחודשי הקיץ.

תאום ציפיות

תיאום הציפיות הינו שלב חשוב וקריטי בדרך להשגת התוצאה הרצויה ושביעות רצונו של המטופל בכל השיטות הקיימות. כבר בשלב האבחון והייעוץ, מקפידים בקרנית מלמד על הסבר מקיף ותיאום הציפיות תוך דגש על הנושאים הבאים :

ניתן לצפות להפחתה ודילול השיער לטווח ארוך ובשיעור של עד 80% מהמצב ההתחלתי באזור המטופל.

מספר הטיפולים משתנה מאדם לאדם בהתאם לגילו, האזור המטופל, ונתונים פיסיולוגים אחרים.

ככלל, בני נוער יצרכו יותר טיפולים מאדם בוגר עקב התפתחות הורמונאלית שפוחתת עם ההתבגרות.

לרוב, השגת התוצאה הרצויה באזורים המוגדרים הורמונאליים תהיה איטית יותר אצל נשים וגברים כאחד.

טיפולים ושינויים הורמונאליים יכולים לשנות את עובי השיער ולהצמיח שיער במקומות חדשים. שינויים אלו עלולים להיווצר כתוצאה מהריון, זקנה, נטילת תרופות וכדומה.

שיעור יתר ובעיות אחרות יצריכו בד”כ יותר טיפולים אולם עדיין יוכל המטופל ליהנות מגוף חלק לאורך הטיפול ומיתרונות הטיפול ובפרט באזור הפנים.

אז אם נמאס לך להתעסק עם שעוות גילוחים והתעסקות תמידית בשיער הגוף, התקשרי לקרנית מלמד –  072-3934500 , לקבלת יעוץ אישי והיפטרי אחד ולתמיד מהשיער המיותר בגופך!