האור שבקצה השערה מאת קרנית מלמד

תרשי לי לרגע לגלוש לפסים קצת אישיים ולספר לך שכבר בילדותי הוגדרתי כמי שתוכל לאורך כל חייה לפרנס את מיטב המכונים להורדת שיער מיותר.

העובדה שאני בת של קוסמטיקאית לא ממש עזרה לי – מכיוון שפיתחתי פחד מהכאב הנלווה לכל אותם טיפולים שיכולתי לעבור אם רק לא הייתי מפחדת להשתמש ב’’פרוטקציה’’ שיש לי. לא נשארו לי הרבה ברירות. אז איך בכל זאת הורדתי שערות?

לאורך שנים רבות בחרתי בשיטת הגילוח הסיזיפית ובסתר ליבי קינאתי בכל בחורה חלקה שנראתה כמו פרסומת מוצלחת להסרת שיער לצמיתות. הפחד מהכאב שיתק אותי ולאחר כל גילוח הקוצים השחורים חזרו לכסות כל חלקה טובה. מי ש’גאלה’ אותי היא ויקה, אחת מהעובדות אצלי, שתפסה אותי לא מוכנה וברגע של חולשה שכנעה אותי לנסות טיפול בשיטת SHR אותה הבאתי זמן לא רב לפני כן למכון שלי. הפקדתי את עצמי בידיה ואם להשתמש בקלישאה: פשוט פתחתי ’’דף חלק’’ וחדש ביחסי עם השערות הסוררות שלי. וכמו שויקה הבטיחה, הטיפול לא היה כרוך בשום כאב והוא גרם לשינוי משמעותי באיכות החיים שלי. מאז, אני מתמידה ועוברת את כל סידרת הטיפולים – שבסופה אהיה חלקה כמו הלקוחות שלי!

אז מה זה בעצם SHR? זאת למעשה השיטה החדשנית ביותר להסרת שיער. היא מבוססת על טכנולוגיה המבטיחה הסרה מהירה ובטוחה בכל חלקי הגוף וייחודה הוא שהיא מכסה במהירות וביעילות שטחים גדולים. היא מתמקדת על פני העור ולא רק בשורש השערה ולכן משיגה תוצאות מעולות.

מיתוסים, והניפוץ שלהם

זה כואב – ממש לא, בשיטה זאת אין תחושת כאב ובניגוד לשיטות אחרות, אין אפילו צורך באלחוש (וסוד קטן – יש כאלו שאפילו נרדמות במהלך הטיפול…).

אחרי הטיפול הרגליים אדומות ונפוחות – ממש לא נכון.

זה טיפול שעושים רק בחורף – אז זהו שלא, למעשה ניתן להסיר שיער בשיטה זו בכל עונות השנה ואין הגבלת שיזוף או חשיפה לשמש – למעט ימים ספורים לפני ואחרי הטיפול.

יש לי עור כהה / אני מאד שזופה לכן זה לא מתאים לי – SHR מיוחדת בכך שהיא שיטה המתאימה לכל סוגי העור והשיער (למעט ג’ינג’י שיבה).

זה ייקח שעות – הסרת שיער ב-SHR מאפשרת עבודה על אזורים גדולים ולכן גם זמן הטיפול הממוצע נמוך משמעותית מאשר בשיטות אחרות דוגמת לייזר למשל.

ולתכל’ס:

חשוב לזכור שרק שילוב של טכנולוגיית ה-SHR יחד עם צוות מקצועי ומיומן כמו שלנו יבטיח לך שביעות רצון מלאה והשגת התוצאה הרצוייה.

בקשי פגישת אבחון וייעוץ לפני הטיפול.

מספר הטיפולים נע בין 6-10 במרווחים של 3-8 שבועות.

חשוב שהמטפלת תהיה קוסמטיקאית ולא רק טכנאית להסרת שיער כיון שלקוסמטיקאית ידע נרחב בנושא העור והיא בעלת יכולת לזהות מצבים בהם אסור לטפל

ומה לגבי התוצאות? למה לצפות?

להפחתה ודילול השיער לטווח ארוך ובשיעור של עד 80% מהמצב ההתחלתי באזור המטופל. מספר הטיפולים משתנה מאדם לאדם בהתאם לגיל, לאזור המטופל ולנתונים פיזיולוגיים אחרים. באופן כללי, בני נוער יצרכו יותר טיפולים מאדם בוגר עקב התפתחות הורמונאלית שפוחתת עם התבגרותם.

ולמקרה שכבר שכחת – בחודש יולי תיהני ב’קרנית מלמד’ מ- 25% הנחה על הסרת השיער בכל אזורי הגוף!