אקנה בגוף

אקנה בגוף הוא אחד הסימנים הראשונים של גיל ההתבגרות שבדרך כלל נראה על עור הפנים, אבל לעתים רבות זולג גם לכתפיים ולגב. 

אקנה בגב ובאיזורים נוספים בגוף מתפתח מאותן הסיבות של האקנה בפנים. תזונה לא נכונה, שינויים הורמונליים, עודף חלב ומתח נפשי משפיעים גם הם על אזור הגב השומני לעיתים לא רק מהסיבות האמורות, אלא גם משאריות שמפו ותכשירים שומניים לשיער, זיעה מרובה בתקופת הקיץ וחוסר אוורור מספיק של האיזור.

הטיפול באקנה בגוף “בקרנית מלמד”

מטרת הטיפול בקלניקה הינה מיגור חיידק האקנה ומניעת צלקות. הטיפול באקנה הינו מקיף והדרגתי ומטרתו לשפר את מראה העור בטווח הקצר, ולשמור על בריאותו בטווח הארוך. תוכנית הטיפול הרב-שלבית והמקיפה של קרנית מלמד מתחילה במפגש אישי עם קוסמטיקאית רפואית מנוסה במטרה לקבוע את תכנית הטיפול הטובה והמתאימה ביותר בהתאם למצב העור ואורך חיי המטופל. 

לציין שבקלניקה יש מספר טיפולים מקצועיים מהמובילים בתחום והכוללים טכנולוגיות מתקדמות לטיפול באקנה. הטיפול  ייבחר לאחר ייעוץ קליני מעמיק של העור ע”י צוות מקצועי המתמחה בטיפול באקנה.

1. איבחון מקצועי
בהגעה לקניקה מתבצע איבחון מקצועי עם קוסמטיקאית פרא רפואית בעלת ניסיון רב שנים בטיפול באקנה ויחד עם המטופל /ת עוברים על שאלון בריאות מקיף המלמד אותנו על מצב העור , הסיבות לאקנה ,מצב רפואי כללי, היסטוריית טיפולים, שיגרת טיפוח, תזונה ועוד.

2. בניית תוכנית טיפול בקליניקה
לאחר הסתכלות מעמיקה על מצב העור נבנית תוכנית טיפולים אישית ומקיפה התואמת את מצב וצרכיי העור. כמו כן מתאימים את כמות הטיפולים וסוג הטיפול לתוצאה הרצויה. 

לאורך תהליך הטיפול אנו משלבים בטיפול תכשירים מהמובילים בתחום המכילים חומרים פעילים למיגור חיידק האקנה, חידוש העור, טיפול בפצעים ומניעת הצטלקות העור ושמירה על עור מאוזן ובריא לאורך זמ

3. תוכנית טיפול ביתית
הצלחת הטיפול מושפעת מהתמדת המטופל בהגעה לטיפולים בקליניקה ומתוכנית טיפול מוקפדת בהתאם לתכנית הטיפול שנקבעה ע”י הצוות המקצועי.

התכשירים הפעילים מסדרת האקנה שפותחו ע”י קרנית מלמד, נועדו לתת מענה ולסייע בריפוי האקנה באופן יעיל ואפקטיבי עד לקבלת התוצאה הרצויה.

4.מעקב והתקדמות הטיפול
לאורך כל התהליך הצוות המקצועי יעמוד לצידך ויבחן בקפידה את התקדמות הטיפול ע”י מעקב ביתי הכולל שליחת תמונות של מצב העור, שינוי והתאמות הדרושות לעור הפנים, מעקב על תגובת העור והתקדמות הטיפול וחיזוק תמידי שלנו במסע שלך לעור יפה ובריא יותר.

5. השגת התוצאה הרצויה ושמירה על עור

המסע שלך לרגע הזה שאת מרגיש/ה עם העור שלך הכי יפה הגיע והכל גם בזכותך!!! התמדת להגיע לטיפולים בקליניקה ולהמשיך ולהקפיד בטיפול הביתי. אך גם אחרי שהטיפולים הסתיימו חשוב לא פחות לשמור על התוצאה, להמשיך את שגרת הטיפול הביתית כדי להמשיך ליהנות מעור בריא ויפה.

אז אם חשוב לך מראה נקי ובריא לאורך זמן, צרו קשר 072-3971859 לקבלת ייעוץ ותיהני מהפתרון המושלם עבורך לפנים נקיות וחלקות לאורך זמן.

 

 

קראו עוד
לקביעת שיחת ייעוץ
מאמרים בנושא
תפריט
לקביעת ייעוץ
10% הנחה לרכישה הראשונה

הטבה בלעדית עבור לקוחות האתר של קרנית מלמד

נרשמים לאתר ומקבלים 10% הנחה 

הרשמה

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה, לנהל את הגישה לחשבון וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.

אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן Cookies כדי לספק לך את חווית השימוש הטובה ביותר באתרנו. לחצו כאן כדי ללמוד עוד