אפילציה – הסרת שיער ממוקדת

אפילציה, טיפול הסרת שיער וותיק ומוכר מזה שנים רבות, והדרך הבטוחה להיפטר משיער מיותר, נקודתי, במיוחד כשמדובר בשערות בודדות, או לבנות ובהירות.

זהו הטיפול האידאלי להשלמה של טיפולי הסרת שיער בלייזר, קרן אור או גלי רדיו.

אפילציה היא הדרך הנכונה והבטוחה לטיפול בשיער בפנים, שערות לבנות, פלומתיות, עדינות וכמעט שקופות, וגם לניקוי קו עצמות הלחיים אצל גברים.

פעמים רבות, גם לאחר טיפול בלייזר, קרני אור או גלי רדיו להסרת שיער נשארות כמה שערות סוררות שממשיכות לצמוח למרות הטיפול.

באפילציה מוחדרת מחט דקה הישר אל שורש השערה ודרכה מועבר זרם חשמלי מכוון.

הזרם החשמלי פועל על החלבון שממנו עשוי שורש השערה, צורב אותו, מכווץ אותו ומנתק אותו ממקומו.החום המיוצר על ידי הזרם החשמלי – פוגע בשורש השערה.

לעיתים די בטיפול אחד ופגיעה אחת מכוונת לשורש, ולעיתים יש צורך לחזור על הפעולה מספר פעמים.

בכל מקרה פגיעה מדויקת בשורש השערה גורמת לה להפסיק לצמוח.

שני יתרונות בולטים יש להסרת שיער באפילציה.

  • ניתן לטפל בכל גווני העור וכל צבעי השיער. משיער פלומתי דק ולבן עד שער קשיח וכהה, מגוון עור בהיר מאוד ועד עור כהה לגמרי.
    שלא כמו טכניקות הסרת השיער המתקדמות המגבילות את הטיפול לגווני עור מסוימים או לגווני שיער ספציפיים, אפילציה ניתן לעשות בבטחה על כל סוגי העור ולכל סוגי השיער.
  • לא צריכים להמתין לצמיחת השערה. מיד כשהיא צצה מעל פני העור ניתן להתמקד בה ולפגוע בשורש שלה.
    באפילציה מסירים  שערה-שערה ורמת הדיוק של העבודה תקבע במידה רבה את התוצאה.

קוסמטיקאית מיומנת ומנוסה באפילציה מסוגלת לדייק בעבודתה ולהגיע נקודתית אל כל שורש של כל שערה כדי לפגוע בו ולמנוע ממנו להצמיח את השערה מחדש. רק  פגיעה מדויקת תביא לתוצאה ולהעלמה מוחלטת של השערה.

קוסמטיקאית חסרת ניסיון או ידע מקצועי עלולה לגרום לצריבות בעור, כוויות, ואפילו לצלקות או פיגמנטציה, לכן, הבחירה בקוסמטיקאית מיומנת , מנוסה ומקצועית היא חשובה והכרחית להצלחת הטיפול.

קרנית מלמד המציעה מגוון סוגי טיפולים להסרת שיער וממליצה שלא לוותר על הטיפול הוותיק באפילציה על מנת להבטיח עור חלק ונקי משיער מיותר עד רמת השערה הבודדת.

אם אתם (כן, הטיפול מתאים גם לגברים), מתמודדים עם שערות סוררות הצומחות במקומות לא רצויים, התקשרו וקבעו לעצמכם פגישה אישית עם קרנית.

לפגישת יעוץ לאבחון מצב השיער המיותר והתאמת טיפול אישי התקשרו 072-3934500

הקליקו למידע נוסף על אפילציה